Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol rendel dr. Demjén László...

Hol rendel dr. Demjén László (Budapest)? Milyen dokinak tartjátok? Orvost keresek, mert most költöztem Budapestre, és babát szeretnénk, róla már hallottam jókat is meg nem annyira jókat is, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 17. 11:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én 2008. júliusában vele szültem meg az első gyermekemet. A terhességem 4. hónapjától a XIII. kerületi SZTK-ba jártam hozzá, akkor havi összegben állapodtunk meg, plusz kért egy fix összeget a szülésért. A terhesség alatt semmi extrát nem tett, igaz elég keveset kellett várnom a vizsgálatokra, ráadásul szinte mindent egy helyen tudtam csináltatni. A szülés már érdekesebb szituáció volt, választott szülésznőm is volt, aki végig velem volt, az utolsó időben szólt a nőgyógyásznak, hogy jöjjön be. Akkor én már több mint 1,5 napja vajúdtam, kb. egy napja 2-3 perces fájásokkal. Egészen be voltam pánikolva, erre ő megjelent a hófehér kis köpenyében, belevigyorgott a képembe és közölte, hogy ne hisztériázzak, az a jó ha fáj. Azt hittem leordítom a kisimult arcát, de a fájásaim végül is elvonták a figyelmemet. Végül is a nőgyógyász a fejem mellől végig kísérte a kitolásomat a férjem társaságában, a legvégén már annyira fáradt voltam, hogy az utolsó nyomásnál egy kis hasnyomással rásegített a babának. Varrnia nem kellett, két karcolásom keletkezett ott lent, arra tett két öltést. Ennyit csinált egy havi fizetésemért. Másnap bejött a kórtermembe a pénzéért, harmadnap már meg sem ismert. Most várom a harmadik babámat, de mondanom sem kell, nem nála szültem a másodikat és a harmadikat sem vele fogom. Amúgy úgy tudom, hogy már nem rendel az SZTK-ban, ha jól tudom valami magánklinikán vezet le szüléseket.
2011. márc. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Hát igen, ilyet én is hallottam róla, de sok jót is. Ezt a magánklinikás dolgot én is hallottam, de az nekem nagyon drága (250ezer), ezt nem tudjuk kifizetni. Ezért érdekelne, hogy estleg máshol rendel-e. Tőled mennyit kért havonta és mennyit a szülésért? A szülésznőd mennyit kért?

2011. márc. 17. 14:47
 3/8 anonim válasza:

Szia!

Én csak jót tudok mondani Demjén doktor úrról. 2010. novemberében szültem nála,a terhesgondozásra a Bp- XV. ker. rendelőbe jártam hozzá, mivel ebben a kerületben dolgozom. A terhesgondozásért ebből adódóan nem kellett fizetnem. Ennek ellenére minden alkalommal soron kívül behívott és a szükséges tájékoztatást megadta. Sokan járnak hozzá, leterhelt orvos, nem egy bájolgós típus, de mindent elmondott és minden kérdésre felelt, ami felmerült az adott időszakban. Figyelmes volt, udvarias és tisztelettel bánt velem. Olyannyira, hogy a vizsgálatkor elfordult, míg felkászálódtam a vizsgálóágyra és csak utána fordult oda hozzám. Ilyen nőgyógyásszal még nem találkoztam, mint ő. A MÁV-ba szültünk, 36. héten, hajnali fél 4-kor indult a vajúdás, ő reggel 8 körül már bent volt és végig csak velem foglalkozott. Egy szülésznő figyelt rám, akit bár nem fogadtam fel, de a doktor úr felhívta a figyelmét, hogy az ő betege vagyok. Végül császár lett, Ki kellett a babát nyomni belőlem, mert ellenkező irányba indult el. Fájdalmas volt, de minden percben tudtam, hogy rá számíthatok, segít rajtunk. több magánrendelőben is rendel, XIII. kerületben voltam varratszedésen. A Robert klinikán vezet még szülést tudomásom szerint.

A végén is korrekt volt:), ránk bízta a dolgot.

Csak ajánlani tudom, életem legjobb orvosa.

2011. máj. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Örülök, hogy ilyen jók a tapasztalataid. Azt megkérdezhetem, hogy szülés után mennyit adtatok neki, vagy mennyit szoktak neki adni?

Köszönöm!

2011. jún. 2. 09:55
 5/8 Zolika253 válasza:
100%

Ez egy pénzéhes köcsög.....

Barátnőmnek rákszűrést csinált.. persze, hogy talált is nála HPV-t. 10.500. ft. 10 perc.

majd fel felhívják, hogy juj juj, minden félekép be kell menni, mert rossz lett a lelet és nem adhatják ki csak személyesen...

begyünk.... Ja semmi csak van egy kis gyulladás de igazából nem sok minden változott.... 10.500 ft 5 perc

5 percet volt bent barátnőm nála, mert mondta, hogy nem ér rá, mert siet. Hová az anyjába siet mikor fizetek neki.

Hát beszarok... ez már nem is órabér hanem percdíj.

írt fel gyógyszert és mondta hogy 3 hónap mulva megint mentünk...

és ugyan ez megint.... 10 ezer és 10 ezer .....

legutóbb is visszamentünk és csinált egy vizsgálatot, majd barátnőm mondta neki hogy esténként néha úgy szór az oldala, hogy esténként alig tud aludni.

Meg sem vizsgálta, mondta neki, hogy ez egy csúnya betegség jele, de majd legközelebb elárulja....

Ja és nem szabad teherbe esni.

Már egy éve ez megy ott hagytunk nála vagy 100.000 ft ot a semmire. Voltunk az onkológián is. Ott is beszéltünk egy nögyógyásszal. Azt mondta hogy nincs is semmi baja ez majdhogynem egészséges lelet. és nyugodtan essen teherbe.

Na most akkor mi van....

Most fordulunk az orvosi kamarához és már folyamatban van a feljelentés Dr. Demjén ellen.

Mindenkinek ajánlom hogy messziről kerülje el és ha ez vagy hasonló megtörtént vele akkor nyugodtan jelentse fel a kamaránál......

2013. júl. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Zolika253 válasza:
100%

Ez egy pénzéhes köcsög.....

Barátnőmnek rákszűrést csinált.. persze, hogy talált is nála HPV-t. 10.500. ft. 10 perc.

majd fel felhívják, hogy juj juj, minden félekép be kell menni, mert rossz lett a lelet és nem adhatják ki csak személyesen...

begyünk.... Ja semmi csak van egy kis gyulladás de igazából nem sok minden változott.... 10.500 ft 5 perc

5 percet volt bent barátnőm nála, mert mondta, hogy nem ér rá, mert siet. Hová az anyjába siet mikor fizetek neki.

Hát beszarok... ez már nem is órabér hanem percdíj.

írt fel gyógyszert és mondta hogy 3 hónap mulva megint mentünk...

és ugyan ez megint.... 10 ezer és 10 ezer .....

legutóbb is visszamentünk és csinált egy vizsgálatot, majd barátnőm mondta neki hogy esténként néha úgy szór az oldala, hogy esténként alig tud aludni.

Meg sem vizsgálta, mondta neki, hogy ez egy csúnya betegség jele, de majd legközelebb elárulja....

Ja és nem szabad teherbe esni.

Már egy éve ez megy ott hagytunk nála vagy 100.000 ft ot a semmire. Voltunk az onkológián is. Ott is beszéltünk egy nögyógyásszal. Azt mondta hogy nincs is semmi baja ez majdhogynem egészséges lelet. és nyugodtan essen teherbe.

Na most akkor mi van....

Most fordulunk az orvosi kamarához és már folyamatban van a feljelentés Dr. Demjén ellen.

Mindenkinek ajánlom hogy messziről kerülje el és ha ez vagy hasonló megtörtént vele akkor nyugodtan jelentse fel a kamaránál....

2013. júl. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Sziasztok!

Gondoltam megosztok néhány tapasztalatot Veletek Demjén Lászlóval kapcsolatban.

Mi nemrég szültünk nála, egy baráti pár ajánlására kerültünk hozzá. Az első találkozón nagyon készséges volt és figyelmes, itt beszéltük meg a terhességgel majd a szüléssel kapcsolatos részleteket, valamint az anyagiakat is itt tisztáztuk. Anyagiak tekintetében mondhatni a piaci átlag alatti árakon dolgozik, tehát ez jó. Vagy mégsem? Eddig tartottak ugyanis a pozitívumok. Második, harmadik, majd többedik viziteken mindig volt valami, ami már kevésbé volt szimpatikus. Eleinte csak egy kis várakozás a rendelőben, vagy éppen telefonon elérhetetlen, de ez még előfordul. Az viszont már kezdett érdekes lenni, hogy a többedik találkozás alkalmával is úgy mentünk a rendelőbe, mintha először mennénk, mintha nem tudná kik vagyunk, mikről beszéltünk korábban. Többször előfordult, hogy olyan dolgot javasolt (pl. homeopátiás gyógyszert) amit korábban pont ellenzett. Az őssejt levétellel kapcsolatosan is hiába kérdeztük, nem egyértelműen válaszolt. De ez csak a terhes gondozás része volt, a lényeg úgyis a szülés maga, gondoltuk. A szülés nappal indult be, ezért nappal kellett behívni a kórházba, a szülés mégsem volt komplikáció mentes. Az már furcsa volt, amikor a szülésznő (aki nem választott) és a doki között nézeteltérés volt, és „tapintható” feszültség. Mintha nem kedvelnék egymást. Végül természetes úton született meg a baba, de végig kérdéses volt, hogy lesz-e műtét vagy sem, folyamatos készenlét volt. A szülés utáni napokban a kórházban minimális, 1-2 mondatokra ment csak be a doki a feleségemhez, holott nem volt jól, nagyon gyenge volt, a vérképe és a széklete sem volt rendben. 3 nap után mégis kidobták (hazaengedték). Az első napok szörnyűek voltak, a feleségem állapota nem volt túl jó, teje szerencsére volt, de fal fehér volt, és semmire nem volt ereje. Varratszedés a szülést követő hétre volt tervezve, az orvos addig nem is érdeklődött (igazából a terhesség alatt egyszer sem érdeklődött hogyléte felől). Mire kb. 5 nappal a szülés után a párom hüvelyi fájdalmakat érzett, és itt jön az, ami miatt egyáltalán ezeket a sorokat írom. Én „megvizsgáltam” a területet (hozzáteszem a szülést követően egészen addig senki rá sem nézett a sebre!) és legnagyobb döbbenetemre egy kb. dió nagyságú (!) véres tampont találtam… !! ott ahol nem kéne. Minden bátorságomat összeszedve kiszedtem a nem odaillő darabot, miközben az orvossal konzultáltam telefonon. Kb. annyi volt a válasz, hogy ha ki tudtam szedni, akkor jó, semmi gond. Ezt követően orvos és EÜ-s ismerősök valamint a háziorvos és a védőnő véleményét is kikértük a dologról, hogy ők mit gondolnak az 5 napja ott heverő véres vattapamacsról. Nem kell ehhez orvosnak lenni, hogy tudjuk ennek nem ott a helye és természetesen mindenkinek leesett az álla a hír hallatán, a védőnőnk szegény majdnem elájult, a háziorvosnak lettek volna tippjei, hogy mit kellene tenni az orvosunkkal. Mire varratszedésre visszamentünk, az orvos csak annyit mondott (most megkapaszkodni) annak ott volt a helye, vérzéscsillapításra volt ott, és most vette volna ki a varratszedéskor (1 héttel a szülés után). Elmeséltük, hogy mi ezt így nem látjuk helyesnek, az ismerősök, orvosok 100%-a nem ért ezzel egyet és fel van háborodva, mire ő azt mondta, ez az ő stílusa és máskor is így csinálná…

Mivel mindenki jól van azóta úgy döntöttünk nem visszük tovább ezt az ügyet, de azt gondolom mindenki boldog lehet, hogy nem lett ebből nagyobb baj. A párom vérnyomása és közérzete is azonnal helyre jött ezután. Ami az elképesztő, hogy még az orvosnak állt följebb, hogy mi ehhez kb. hülyék vagyunk, és kerek szemekkel nézett, amikor az áhított boríték helyett nem kapott semmit, csak egy kis kiosztást. Holott boldog lehetne, hogy ennyivel megúszta. Azért írtam le mindezt, hogy mások okuljanak belőle, legyetek nagyon körültekintőek, ne bízzatok senkiben, az pedig nem jelent semmit, ha valakinek választott (fizetett) orvosa van!

2013. aug. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
30%
Sajnálattal olvastam az előttem írottakat... annyit tennék hozzá, hogy hogyha a b.nőd sokallta a tarifát, miért nem keresett olcsóbb orvost, miért várt egy évet?? Ha úgy gondolta, h a doki nem éri meg a pénzét, miért nem fordult másik dokihoz??? 12 éve!!!!!! járok Demjén dr úrhoz, egy rossz szavam sem lehet rá, és nincs is, sőt!!!! 2011ben a kislányom császárral született, és most 2 év elteltével a kisfiam is!!! Egy percre sem bántam meg!!!! Minden tiszteletem az övé, és igen egyszerre nem 1-2 páciense van, hanem sokkal több, de egy remek orvosnak tartom!!! A magánrendelésének díjjáról még annyit, hogy kukkantsátok meg más orvosokét is..... pl.: Vác, Kondér dr úr.... Előttem kommentelő: sajnálom a párodat, nekem is fogadott orvosom a dr úr, MINDIG elérem telefonon, vagy, ha nem visszahív, a kórházban a császár napjától számítva, ha a baba nem sárgul be a 4.napon haza küldenek,ezt nem a szülész dönti el.... minden nap más orvos van az osztályon ügyeletben... Mind a 2 császáromat követően, el voltam fehéredve, sápadt voltamegy hétig, és császár után 1,5hét után mentem hozzá varratszedésre.... csak mondom, pl.: Vácon varrat nélkül engedik, küldik haza a 4.napon a császáros anyukákat!!! Èn sokkal tartozoma dr úrnak, mert mindkét terhességem alatt maximálisan rendes, kiváló orvos volt!!! SOHA egy rossz szava sem volt hozzám, sosem okoskodtam, hogy szerintem ez nem így van, hanem úgy, és mindig, minden kérdésemre választ kaptam tőle..... 13 éve nekem, anyukámnak a hugomnak, a nővéremnek, csakis ő a favorit!!!! Remélem nem bántottam meg senkit, nem volt szándékomban, és remélem, h a feleségeddel mostmár mindena legnagyobb rendben van, és a másik kommentelő barátnőjével is!!!!
2013. szept. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!