Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebben a baba boltban (már)...

Ebben a baba boltban (már) vásárló anyukák, mi a véleményetek? 1188 Budapest Nagykőrösi út 53 Babadiszkont

Figyelt kérdés
Viszonylag Olcsó de szép babakelengyét szeretnék venni,és ezt a boltot sok ismerösöm ajánlotta már,de ők mind jobb móduak.kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is.EGY helyen szeretnék megvenni mindent ugy hogy kijöjjön 70ezerftból!(rucik,babakocsi,kiegészitők.pl cumisüveg,baldahin.matrac.stb)kiságyat fogunk kapni azt nem kell beleszámolni!előre is köszi.
2009. szept. 13. 14:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A bolt valóban olcsó, viszont nagyon ügyes kell legyél még így is, hogy 70e-ből összehozd. Már eleve a babakocsi több 10ezer forint. A nagyobb dolgokat szerintem vedd meg itt, és a többi kiegészítőt próbáld meg teszveszen, vaterán (újat is lehet venni olcsón). Még van egy olcsó babadiszkont bolt, a Lehel tér közelében, ott is hasonló árban találsz meg mindent, érdemes lenne ott is körülnézni. (Zozo babadiszkont)
2009. szept. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm:) körülnézek ott is!:)
2009. szept. 13. 14:57
 3/11 anonim ***** válasza:

kiegészítésképpen itt van a Nagykőrösi úti babadiszkont honlapja. Esetleg állítsd össze, amit meg szeretnél venni, talán így könnyebb választanod, és az árakat is látod.

[link]

2009. szept. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
igen,igen:) köszi szépen aranyos vagy:) már láttam át is néztem:) csak sajnos a babarucik árát nem találtam rajta:(meg a babarucikat:(
2009. szept. 13. 15:08
 5/11 A kérdező kommentje:
nem tudjátok véletlen milyen árban vannak ott a babrucik? rugdalozók?kis kocsikabátok? stb.:)elöre is köszi:)
2009. szept. 13. 15:09
 6/11 anonim ***** válasza:

szia

Mi is ott vettünk meg mindent. 160 ezer lett a vége. De az utolsó hőmérő, vízhőmérő, termosz, lepedők, textil pelus, melltartó betét, tejszívó szóval minden benne volt. A rucik valamivel olcsóbbak mint pl a kenguruban. Badyt, rugit érdemesebb az auchanban, tescoban megvenni. Illetve a kenguruban is vannak mindig akciósak pláne ujszülött babáknak. Amúgy 3 ezer kürül van egy body rugival együtt.

2009. szept. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
www.katibababolt.hu nézd meg szerintem jobb árak vannak itt.mi mindent itt vettünk meg a kislányomnak.
2009. szept. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi:)megnézem!:)
2009. szept. 13. 20:29
 9/11 anonim ***** válasza:
A rugik 2-3000 között vannak. Szerintem inkább Tescoban vegyél, ott ennyiért 3 db-ot adnak, és jó minőségűek.
2009. szept. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 juditzita ***** válasza:

Nem akarok üzletrontó lenni.

Az említett bababolt nagyon jó.

DE a tapasztalat azt mondatja velem, hogy a használt rucikat sokkal olcsóbban megkapod.REngeteg használtruha bolt van, és gyönyörű rucik vannak, mivel a picin nem nyűvik el.

Én csak pár db-ot vettem, mert rengeteg ruhát kaptunk.

Egyébként én mindennek utánna mentem, ott vettem meg ahol a legolcsóbb, és így is 100 ezer volt. (babakocsi 42 ezer babahordóval.Ezt ott vettem a Nagykőrösi úton, és szuper)

2009. szept. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!