Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyiért tegyem föl a vaterára?

Mennyiért tegyem föl a vaterára?

Figyelt kérdés

Az egyik egy babafigyelőkamera amivel lehet figyelni a babát és a hangot is lehetett hallani, de sajnos valami történt vele(nem tudom mi mert le sem esett) a hang rész elromlott csak a képet lehet látni a babáról.Új ára 25000ft volt.

A másik 3 db dr browns os cumis üveg hat hónapja vettem szinte teljesen újak, azt leszámítva hogy a számok kezdtek róla lekopni.Az új árát gondolom nem kell leírnom mert ti is tudjátok.

Ezekkel a hibákkal mennyiért tudnám eladni?

Köszönöm előre is a válaszokat.


2011. márc. 17. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kamerát most néztem vaterán ami képet ad csak 1 év jótállással 9-11 ezerig mozog. 26 ezer amihez 4 db kamera van és osztott képernyős.

Cumisüveget én meg nem vennék vaterán úgyhogy azt nem tudom.

2011. márc. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi várok még választ.
2011. márc. 17. 20:41
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
kamera 3000-4000 . A cumikért 500
2011. márc. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, de sokat vesztek rajtuk!:-(
2011. márc. 19. 13:10
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

A cumisüveget 300 forintért árulják. Még sok is az 500 forint, pláne ha kopott.

A kameráért sem kapsz többet, még ha működne kérhetnél érte egy tizest, de nem működik.

De lehet, hogy még ennyiért sem kell a kutyának sem.

2011. márc. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
300ft-t nem adom oda a 2000ft cumisüveget.A kamera meg nem teljesen sz.r!A képet kitűnően látni.És ha vkinek a babája külön szobába van és csak látni akarja arra tökéletes!Az utolsó kicsit erős volt!:-(
2011. márc. 19. 16:32
 7/8 anonim ***** válasza:
93%

Nézd cumit mindenképp venni kell hozzá, az is egy ezres, plusz az 500 forint, akkor 1500-ban van a használt üveg, hozzádobok még 500 forintot és van soha nem használt új üvegem.

A kamerát is úgy számold, hogy megnézed mennyi egy középkategóriás kamera ára és annak a felét, mert ha 15 ezerért már kap valaki vadonatújat, ami hangot és képet is közvetít, miért venne használtat, amiben a hang már tönkrement és lehet a kép is tönkre fog. Ki tudja vagy garanciával adod?

Most siránkozik itt valaki, vett 5ezerért használt párásítót és nem működik. 8 ezerért újat kapott volna.

2011. márc. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Igazad van!Csak mérgesít!!!!

2011. márc. 20. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!