Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segítség! Ma voltam a nőgyógyá...

Segítség! Ma voltam a nőgyógyásznál, hogy a gyerekvállalásról beszéljek vele, és sajnos nagyon elszomorított. Mivel gyógyszert szedtem, így várni kell 3 hónapot azt mondta. Szerintetek? Nektek mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 13. 15:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
66%

Nem tudom mit szedtél, de a mostani gyógyszerek után általában nem kell várni. sőt az első második hónapban még nagyobb is a teherbeesés veszélye.

Lehet,hogy az orvosodnak csak gyakrabban kéne szakirodalmat olvasni?

2011. okt. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
*nem veszélye, reménye
2011. okt. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
59%

Én is várnék!

Kikell ürülnie a gyógyszernek és visszaállnia a szervezetednek!

Szerintem.

2011. okt. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

En is varnek. Habar unokatesom 33 evesen vallata az elsot es o gyogyszer utani elso honapban teherbe is esett, par ev mulva ugyanigy jott a masodik, szoval sokat biztos nem nyom a latba.

Viszont en azert varnek, mert ez alatt a harom honap alatt kiderul, h minden vissza tud-e allni a normalis kerekvagasba.

2011. okt. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
61%

Bocsánat első, de butaságot mondtál.


A gyógyszernek ki kell ürülnie a szervezetből, minél jobban, annál biztosabb, hogy könnyebb lesz teherbe esni és megmarad a baba és semmi baja nem lesz a későbbiekben (ami a megbolygatott hormonrendszerre lehet esetleg visszavezethető).

2011. okt. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok. A mai gyógyszerek a 7 napos szünet alatt tökéletesen kiürülnek a szervezetből.

Régen indok volt a nyálkahártya megerősödése, de ma már tudjuk,hogy elég erős a nyálkahártya.

Rengeteg cikk szól arról, hogy pl akiknél gondot jelent a beágyazódás, előfordult már vetélés, azoknak direkt ajánlott a tabletta utáni 1-2 hónapban teherbeesni (szemben azzal amit régen gondoltak), hiszen kisebb a vetélés esélye.

Sokat változtak a tabletták az elmúlt 10évben.

2011. okt. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Én se vártam márciusba abbahagytam májusba már terhes voltam de sajnos júniusba el is ment.

Júliusba megint sikerült és most minden rendben van erős fejlett baba nagyobb a koránál :)a szervezet úgyis tudja mikor áll készen.

Nagyon sokszor van a nőknek próba terhessége amiről nem is tud csak havi vérzés csúszásának tudja be.

2011. okt. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Hűha,elég vegyesen vélekedtek.Éppen ezért kérdeztem meg mert én sem tudom mi lenne a legjobb,de a férjem is azt mondta h várjunk.Amúgy Volinát szedek.
2011. okt. 13. 16:38
 9/21 anonim ***** válasza:
Ja , csak a gyógyszer után jó sokat, hátha felborul a ciklusa rendesen és várhat ugy 2-3 évet mire nagynehezen teherbe esik! Rengeteg ilyet olvastam itt a gyakorin, és hallottam baráti társaságomban ilyen sztorikat! A mai gyógyszerek tényleg pár nap alatt kiürülnek.
2011. okt. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Én nem vártam, a második hónapban babás maradtam a fiammal, a lányommal pedig a harmadikban.

Bár nem írtad milyen gyógyszer, ha olyan, amit még nagyanyáink is ismertek, akkor tuti vártam volna.

2011. okt. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!