Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi az amit megbántál az...

Mi az amit megbántál az életedben? Gyerek Férj/? Ha vissza lehetne fordítani időt mindent másképp csinálnál?

Figyelt kérdés
2011. márc. 18. 13:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hál istennek nem bántam meg semmit, főleg nem a gyereket meg a férjet, ők az életem értelmei.
2011. márc. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ha vissza lehetne fordítani az időt.Én még csak most szülnék gyereket,úgy érzem elhamarkodtam a dolgokat,nagyon hamar lettem anya és feleség.nem éltem magam ki rendesen!Ki hogy van ezzel?
2011. márc. 18. 13:52
 3/12 A kérdező kommentje:
Ez lemaradt 29N!
2011. márc. 18. 13:53
 4/12 anonim ***** válasza:

Én magamhoz képest korán vállaltam gyereket, bár nem nagyon fiatalon, de szerintem még várom kellett volna. 26 voltam, pedig ideális kor - és nem is azzal van baj, hogy nem éltem ki magam, mert nem vágyok bulikra, inkább csak nyugira! :)

Ugyanakkor nem mondhatom, hogy megbántam, vagy hogy rossz lenne. Pár év múlva ugyanezzel a férjjel, ugyanezt a gyereket szeretném. :)

2011. márc. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én kiéltem, kibuliztam magamat, mielőtt anya és feleség lettem. Nekem pont jó a sorrend ilyen szempontból.

Ezzel kapcsolatban nem bántam meg semmit.

Nem hiányzik sem a bulizás, se semmi ezzel kapcsolatos dolog. Jól érzem magamat itthon.

2011. márc. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én azt bánom,hogy ragaszkodtam ahhoz,hogy "előbb esküvő,azután gyerek". Nem akartam,hogy azért vegyenek el,mert terhes vagyok. Viszont az esküvő után 2 évig próbálkoztunk,mire összejött a baba. Nem kívánom senkinek. Ma már mást mondok...örülni kell,ha jön a baba...a többi mellékes ;-) :-)

2011. márc. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
23éves voltam mikor gyereket szültem.csak ebből gondolom hogy korai volt!
2011. márc. 18. 13:59
 8/12 anonim ***** válasza:
Sem a férjet, sem a babát nem bántam meg. Alig múltam 24 mikor szültem. Én sosem voltam bulizós, így nem kellett ilyesmiről lemondanom. Végtelenül boldog vagyok. Pont a helyemen vagyok :)
2011. márc. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

1.Nem szülnék 30 éves korom alatt (1. gyrekmekemet 28 évesen szültem)

2 Vulkánkutatónak tanultam volna


De ha most lennék a 20-as éveimben, akkor elhúznék ebből az országból

2011. márc. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hát a 23 nem korai (vártam, hogy majd írod, h 18 vagy)
2011. márc. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!