Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az, amit megbántál, elronto...

Mi az, amit megbántál, elrontottál vagy másképp csinálnál az életedben? És miért?

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 11:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%

Befejezném a főiskolát, amit 10 éve otthagytam 1 év után.

Akkor szerintem nem itt tartanék... :(

2011. febr. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%

Régebben azt bántam meg, hogy anyám lánya vagyok..


most már felnőtt fejjel megláttam, hogy mindennek ok-okozati része van..


Ha nem anyám lánya lennék, és nem éltem volna meg annyi rosszat, talán mostanra nem lenne boldog és kiegyensúlyozott párkapcsolatom, és háztartásom :)

2011. febr. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%
Nemet mondtam egy fiúnak, amikor a szívem igent akart mondani.
2011. febr. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
80%
Azt sajnálom, hogy fiatal srácként nem nagyon jártam társaságba, diszkókba, bulizni, csajozni. Én olyan afféle "komoly" voltam. Most meg egy ki nem élt 38 éves "tini" vagyok.
2011. febr. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
68%
Hogy élve születtem! Aztán ahol homlokegyenest más fordulatot vehetett volna az életem, mikor 16 évesen rám hajtott egy híres magyar zenész, akit viszont lepöccintettem, mert 30 évvel idősebb, mint én, nem tetszett, és én egy másik magyar rockzenészt akartam mindenáron. Nem jött össze, és most xar az életem. Ha akkor elsiklok a 30 év korkülönbség felett, akkor ma lenne egy figyelmes, odaadó, szerető férjem és családom. Az eltelt idő alatt figyelemmel kísértem a rocklegenda nyilatkozatait és mindent, ami Vele kapcsolatos. Nagyon jó ember, sajnálom, hogy én akkor csak egy hülye kis csitri tini voltam, és nem értékeltem. Ez van!
2011. febr. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%
Megbántottam valakit, aki mindig jó volt hozzám. Nagyon szeretem pedig.
2011. febr. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Már nem sietném el a férjhez menést 19 évesen.
2011. febr. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
85%
Azt, hogy abbahagytam a táncot, pedig imádtam!!
2011. febr. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
89%
Egyszer én is nemet mondtam, és a tanulás terén is mást csinálnék.
2011. febr. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is befejeztem volna elsőre a fősulimat. 2 évet már megcsináltam belőle, amikor édesapám választás elé állított, hogy vagy többet egy fillért sem ad és megszakít velem minden kapcsolatot vagy elhagyom a páromat, akivel akkor már két éve együtt voltunk. Én a páromat választottam, így pedig ott kellett hagynom a sulit és el kellett menni dolgozni. Ezt nem így kellett volna csinálnom, a mai eszemmel már inkább átmentem volna távoktatásra és felvettem volna a diákhitelt és befejeztem volna úgy a sulit. Azóta mondjuk megcsináltam azt a fősulit, de keserves volt, mert ahogy bejött a Bolognai rendszer, megváltozott a tárgyak neve és szinte mindenből újra kellett vizsgáznom. Egy csomó évet elvesztettem így.


A másik pedig a lakásvásárlás. Nem vettem volna hitelre lakást, maradtam volna albérletben. Ha albérletben maradok, akkor havi 50ezret félre tudtam volna tenni a havonta és mostanra már összegyűlt volna a lakás ára. Ezzel szemben még további 20 évig törleszthetek a banknak a drága jó CHF hitel miatt.

2011. febr. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!