Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehetek terhes fogamzásgátló...

Lehetek terhes fogamzásgátló tabletta mellett?

Figyelt kérdés
2 gyerekes anyuka vagyok, folyamatosan szedem a fogamzásgátlót. A gyógyszerrel rendszeres lett a menstruációm. Nincsenek tüneteim, talán annyi, hogy nem kívánom a kávét amit régebben napjában 3X ittam. Esténként amikor figyelem, mocorgást érzek a hasam alján. Tesztet még nem csináltam, mivel nem hinném, hogy baba lenne a dologban a gyógyszer miatt. Attól függetlenül megeshet, hogy terhes legyek? :O
2011. márc. 21. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Megeshet, hogy terhes vagy, de az nem mocorog ilyen hamar.
2011. márc. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Meg sajnos!Én fiam is gyógyszer baba.

Sőt, (bár régen volt, akkor még biztos nem voltak ilyen hatásosak a gyógyszerek),de anyukám a tesómmal úgy esett teherbe hogy szedett gyógyszert, használtak óvszert és első alkalom volt.

A legbiztosabb módszer teherbe esés ellen az ha nem él valaki nemi életet...bár ott van Szűz Mária...


Na az a lényeg, hogy előfordulhat.

2011. márc. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
december elején kellett antibiotikumot szednem, lehet legyengítette a gyógyszer hatását?! Köszönöm a válaszokat. :)
2011. márc. 21. 20:21
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet. Tesztelj egyet.
2011. márc. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Holnap az lesz az első utam ;) köszönöm mégegyszer csajok. :)
2011. márc. 21. 20:23
 6/9 anonim ***** válasza:

így meg főleg megeshet.de ha azóta rendszeresen volt meg,akkor nem hiszem hogy az lennél.és ha most csinálsz tesztet 99%hogy +mutat,a fogamzásgátló miatt.

nem mellesleg én mirena mellett vagyok ilyen szituban.úgy érzem,mintha terhes lennék...

2011. márc. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátlónak mi köze a pozitív teszthez? Miért mutatna pozitívat?

Bocs, de nem értem az összefüggést.

2011. márc. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én sensonette-et szedek. Akkor jobb lenne egy orvosi vizsgálat. Úgy is esedékes lenne már egy rákszűrés is :)
2011. márc. 21. 20:28
 9/9 anonim ***** válasza:
Ikreim lettek fog.gátló mellett...
2011. márc. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!