Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A GYES igénylését mikor kell...

A GYES igénylését mikor kell benyujtani? 2011. 06.28. -án tölti be kisfiam a 2 évet. Érdemes már egy hónappal elötte beküldeni az igénylést?

Figyelt kérdés
2011. márc. 23. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a munkáltató intézte és ő is folyósítja, januárban adtam be, tegnap jött ki a papír a határozatról.
2011. márc. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
MIkor töltötte be a két évet a gyermeked?Sajnos a munkáltatómat felszámolták azóta.
2011. márc. 23. 14:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen!! Enyém december 2-án volt két éves. Január 26-án adtam be a gyes papírt, és csak márciusban kaptam meg, igaz, mindent visszamenőleg. Szóval egy-két hónappal előtte lehet, főleg ha postán adod fel, és nem személyesen, mert ha hiánypótlás van, akkor még van idő pótolni.
2011. márc. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, a folyósítás úgyis csak akkor kezdődik, ha a gyed-ed lejárt. Legyen ideje az államkincstárnak feldolgozni az igényedet :))
2011. márc. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

első

A lányom március 8-án volt 2 éves.

2011. márc. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:-)
2011. márc. 23. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!