Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 12 éves vagyok. A legjobb...

12 éves vagyok. A legjobb barátnőm alíg foglalkozik velem és azt mondta, hogy ciki ahogy viselkedek. Miért van ez?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm mindíg egy másik csajjal lóg és engem totál elfelejt. Azt mondta hogy ciki ahogy viselkedek mert kiröhögtem egy fiú frizuráját! De azt mondja, hogy én vagyok a legjobb barátnője! Miért van ez?
2008. nov. 25. 19:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Szia, biztos tetszik neki a fiú és ciki volt neki, hogy nevettél a srác frizuráján. Hidd el, biztos ő a legjobb barátnőd és pár nap múlva már nem is emlékszik az egészre, és újra együtt lógtok. A fiú haját pedig dícsérd meg, jó pontot szerezhetsz vele barátnődnél.
2008. nov. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%
ne haragudj, de ez egy akkora baromság!!!
2008. dec. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
62%
ha azt mondta h ciki vagy és már nem is akar veled lógni akkor nem is legjobb barátnö...
2008. dec. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
53%

hát szerintem se akar már a legjobb barátnőd lenni.

Próbálj meg a másik csajjal te is jóba lenni és akkor ismét közel kerülhetsz a barátnődhöz.

Szerintem is a fiú tetszik neki, ugyh valszeg nagyon megbánthattad, mikor kinevetted a srác haját.

2008. dec. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
A lányokban nem nagyon lehet megbízni. Mindig jó ha van egy legjobb lány barátnőd, de azok sose lesznek tartósak. (legtöbb esetben) Ezt sajnos meg kell szokni. Én is lány vagyok. Van 2 fiú barátom és már 7 éve legjobb barátok vagyunk. A lány legjobb barátnőim max 2 évig tartottak. -> Ha felveszel egy jó rucit, a lány irigykedik. A fiút nem érdekli hogy mibe vagy. Megmondja az őszinte véleményét. Azt is ha szép vagy, de azt is ha "ronda" (ez lehet, hogy rosszul esik, de legalább a szemedbe mondja) A lányok a fiúkon is összevesznek, például úgy, ahogy te elmesélted. Aztán a lányok pletykásak is. Lehet hogy sokan nem értenek velem egyet, de velem ez így történt...
2008. dec. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

Egyet értek az előttem szólóval! Nekem is voltak úgynevezett legjobb barátnők,(így hárman voltunk) de amint megmondtam az igazat megsértődtek, mert elvárták, hogy mindig dicsérjem azt ami éppen rajtuk volt! Ráadásul borzasztóan pletykások, és rosszindulatúak! Erre később jöttem rá, nekem hiába mondták mások!

Ne is foglalkozz vele! Ő ilyen! Nála 100x jobbat is találsz majd!

2009. jan. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%

Vegyél fel msnre, igaz neten, de pótolom a bnődet:)

És az osztályodba, sulidba meg keressél mást.

2009. jan. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Mongyad mag a magadét és vátoztas a viselkedéseden foglalkoz vele mongyad meg neki hogy nem vagyok ciki
2009. febr. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Ellentétben az itt megszólaltakkal, szerintem ha rádszól, hogy ciki, ahogy viselkedsz, az nem jelenti hogy nem a barátnőd. Szerintem az igazi barátok igenis mondanak kritikát az embernek épp ettől barátok. Valóban nem szép dolog kiröhögni valakit a frizurájáért, pláne látványosan vagy hangosan.
2009. nov. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Vegyél egy kutyát
2010. jan. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!