Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan zajlik egy gyermekelhel...

Hogyan zajlik egy gyermekelhelyezési per?

Figyelt kérdés
ápr. 22én lesz, de nem tudom mivel készüljek fel?
2011. márc. 26. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát nálunk nem volt semmi különös, felolvasták azt, amit a keresetlevélben is leírtunk az ügyvéddel, utána a tanúktól kérdezgettek.

Mondjuk nálunk az alperes nem volt jelen, szóval ezt a részt nem tudom, hogy zajlik.

2011. márc. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi azért!

nálunk bonyolultabb lesz azt hiszem. akkor mi van, ha az alperes nem jelenik meg?

2011. márc. 26. 21:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát az volt, hogy nem vette át az idézést, ezért új időpontot tűztek ki. Nem volt ott, nem jelezte, hogy jön, ezért ügygondnokot neveztek ki, aki képviselte (hivatalból).
2011. márc. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem. köszi szépen. én azt hallottam, hogy ha nem jelenik meg, akkor is döntenek, és nem fellebbezhet. csak mert úgy néz ki nem lesz ott.
2011. márc. 26. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!