Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha már elkezdtem hozzá tápláln...

Ha már elkezdtem hozzá táplálni a babának az almát, akkor is kell a havi 1 K vitamin?

Figyelt kérdés
2009. febr. 25. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
én úgy tudom amig anyatejet kap addig kell adni. majd ha már napi 2-3 étkezés főzelék és gyümölcs akkor nem. ha tápszeres akkor már nem kell.
2009. febr. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kell, de főleg, mert az almában nincs K-vitamin!
2009. febr. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
NEM kell.A kizárólag anyatejes babák kapják a K vitamint.A tápszeres,illetve vegyes táplálkozású babáknak nem adjuk.
2009. febr. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
eddig csak anyatejes volt,ma 2.napja adok neki kevés almát.4 hónapos.
2009. febr. 25. 12:06
 5/5 anonim ***** válasza:
A Konakion dobozában ha jól emlékszem, 6 ampulla van. Ami kb. azt jelenti, hogy 6 hónap alatt fogy el, havi egy ampulla kell. Mikor a baba kap mást is, akkor már nem kell adni, csak a kizárólagos anyatejes táplálás alatt kell.
2009. febr. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!