Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy csinálja? Hogy bírja ezt...

Hogy csinálja? Hogy bírja ezt R. Réka?

Figyelt kérdés

Nem szidni akarom, de 2 hetes baba mellett hogy lehet edzést tartani, főző műsort vezetni meg ilyenek?Én az első 3 hétben legtöbbször össz-vissz kétszer másfél órát aludtam éjjel.Persze nem magamból kell kiindulni, de akkor is.

Vagy tápszeres a pici, és van hogy Norbi eteti éjjel?


2011. márc. 29. 08:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%
Vagy babysitter. Nekik telik rá. Így jut ideje csillogni az anyaság helyett.
2011. márc. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
0%
Hát persze,hogy tápszeres...Csak nem gondolod,hogy szilikon mellekkel szoptatná???:-)
2011. márc. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
68%
Pedig szoptatja.Miért ne szoptatná szilikon mellekkel???Ha tönkre megy akkor majd megcsináltatja újra.Mert neki ugye tellik rá...
2011. márc. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%
Hát ugye egyrészt nem első gyerek, van már némi rutinja is, és eddig is ilyen életet élt. Másrészt gondolom akad segítsége. Nem nagyon kedvelem Rékát, de azt el kell ismerni, hogy kevés emberben van ennyi energia, vitalitás. Én az ilyen dolgai miatt nem tudok rá egy rossz szót sem szólni, egyszerűen csak számomra kicsit sem szimpatikus személyiség, de ez már más kérdés.
2011. márc. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
50%
Mindig megdöbbentek, hogy itt milyen irigyek és rosszindulatúak egyesek :(
2011. márc. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
82%

szia,


leszögezném, nem vagyok Réka fan, DE!! nem kell Őt szidni, ítélkezni felette, csináljon mindent úgy, ahogy Neki jól esik!! én sem feküdtem 6 hetet otthon szülés után, 5 napos volt a kicsi, amikor már Pestre kellett menni a papírjaink miatt, az összes hivatalt én intéztem, ott volt a főzés és a többi otthoni dolog. ezt embere válogatja!! abban azonban biztos vagyok, hogy szereti a gyermekeit!! Ő így boldog, ez az életritmusa és kész. nem kell ezen rágódni!! mi is nagyon aktív család vagyunk, folyton jövünk-megyünk, ez akkor sem változott, amikor jött a kicsi. ezt szokta meg, Neki ez lett a normális. 6 hetes korától rendszeresen volt a nagyiknál, aludt is ott, 10 hónapos volt amikor mentem vissza dolgozni, tavaly Apósomékkal is nyaralt 7 napig, nem kötöm a szoknyám mellé!! ettől még egészséges fickó, boldog, az dokink mindig azt hajtogatja, milyen kiegyensúlyozott baba. IMÁDJUK Ő AZ ÉLETÜNK ÉRTELME!! de nem haltam meg, hanem anya lettem!!


Ági

2011. márc. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hogy csinálja és hogy miért?Azt sem tudom.Annyit viszont igen hogy olyan példát állít sok anyuka elé amit nem tudnak követni és szerintem nem is kell.

A testmozgás fontos az egészséges táplálkozás fontos.Viszont Ök ebből élnek,nem is rosszul.Azért én a hat hetet megvártam volna.

2011. márc. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

09:17

azért ha valkai szoptat, ez nem igazán kivitelezhető, mármint munka,nekem 10 hósan még 4x cicizett

amúgy jövés menéssel egyetértek

2011. márc. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

A legkevésbé sem szimpatikus az a nő, de abszolút nem nagy szám amit csinál. Egy teljesen átlagos, aktív, boldog, pénzes nő. Nem az a nyavalygós fajta, hogy jajj gyerekem van, máris hogy tudok megmozdulni. Neki telik babyszitterre, aki vigyáz rá, míg műsorban van vagy épp tornát oktat. Nem kell főznie szerintem. Vagy ha kell is nem kell válogatnia hogy a legolcsóbból, a legjobbat hozza ki. De mondjuk szerintem nem főz. Nem hinném, hogy port is kell törölnie....ő mást csinál ezek helyett.

Ha magamból indulok ki, hogy egy 22 hós és egy újjszülött mellett mindennap főztem, takarítottam, sétáltunk, velük mentem bevásárolni, mivel nulla segítségem van, nincsenek nagyszülök a közelben, abszolút nem nagy durranás számomra. Én inkább azon döbbenek le amikor anyukának van egy pici babája, és hozatja a kaját meg nyafog, hogy nem tud semmit csinálni. Na nekem ez a fura. Ez olyan hogy minden ember más. Én örülök, hogy nem a nyafkább tehetetlenebb típusba tartozok. Őket sem itélem el félre ne értsetek, ő dolguk, engem nem zavar, nekem attól se nem jobb se nem rosszabb. Max örülök, hogy megtudok mindent csinálni, csak azért mert anya lettem nem vagyok kiszolgáltatott. Ennyi.

Szóval Réka egy tök átlagos , ha manapság nevezhetjük ezt átlagnak. Régen biztos az volt. Csak ő mást csinál a házimunka helyett. Ennyi.

2011. márc. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

én sem szidni akartam és nem is irigykedek, legyen akárhány bébiszittere,segítsége,nekem is volt, hiszen én tényleg zombi voltam egész nap a kialvatlanság miatt...de persze nem minden baba van fent hajnal 4től 7ig:)

na mind1, csak nekem még mindig nagyon be kell osztanom az időm, most 5,5 hónapos a fiam...de lehet a 3.al már én is rutinosabb leszek:)

2011. márc. 29. 09:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!