Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Külföldön élő magyar, gyerekes...

Külföldön élő magyar, gyerekes családok! Szerettek kint élni? Milyen az életetek?

Figyelt kérdés

Mit dolgoztok kint? Férjetek? Gyerekek hány évesek? Hogy bírjátok? Minden érdekel ezzel kapcsolatban.

Mi is ki szeretnénk hamarosan költözni.

Köszönöm annak, aki ír.


2011. márc. 31. 23:29
 1/7 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
2011. márc. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
Mármint az előző nem az én blogom, csak ajánlom, mert a témába vág.
2011. márc. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi, de a neten én is tudok kutakodni.

Engem konkrét, megélt tapasztalatok érdekelnek.

2011. ápr. 1. 00:31
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi Németországban élünk. A férjem ablakmosó (egyéni vállalkozó), és egy szórakozóhelyen bárpincér. A lányunk itt született, most 14 hónapos. Én nem dolgozom, itthon vagyok a picivel, de úgy néz ki, nemsokára én is elmegyek dolgozni, nem a pénz miatt, csak nem akarok itthon ülni egész nap, már 3 éve nem csinálok semmit.
2011. ápr. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Mi Angliában élünk ott szültem ott telt el a 40hét is.A párom utcaseprő(nem szégyen a legjobban fizetö állás)Én szakács vagyok de jelenleg Gyesen vagyok nem is szándékozok visszamenni dolgozni nem lustaságból csak 7hónaposan nem fogom másra bizni a picikémet.persze hosszutávon nem szeretnék maradni nem a legjobb hely egy gyerek felnevelésére szerintem.Csak addig maradnánk amig megtanul angolul "perfectül".Nehéz a nagyszülök nélkül na de valamit valamiért.Hova mennétek egyébként??
2011. ápr. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsó 2 válaszadónak!

Teljesen mindegy, hova csak innen el...

Most mozgósítok kint elő ismerősöket, össze kell jönnie!!!!

2011. ápr. 1. 09:00
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia


En is angliaban elek.

Itt szuletett 13 honapos kislanyom is.

En kozmetikus es sminkes vagyok a ferjem pedig szakacs.

2.5 eve elunk kint es nem is akarunk haza menni.Augusztusban szeretnenk megvenni sajat lakasunk/hazunk es septemberben szeretnenk bekoltozni.

Nagyon hianyzik a csalkadunk es a barataink, de mi mar egy kulon csalad vagyunk, es a lanyunk fontosabb mindennel es mindenkinel.

Szeretnenk a leheto legjobb eletet biztositani Neki.

Otthon nem lenne mas szamunka, csak szegenyseg es nyomor attol fuggetlenul, hogy van egy kis lakasunk.

Anyukam es a hugom is szeretne majd kikoltozni, de amig a nagyim el, nem fogjak magara hagyni.

i szeretunk itt elni, bar sok dolog hianyzik otthonrol, de ha hazamennenk akkor innen is sok dolog hianyozna mar.

Szeretnenk meg egy babat ha meg lesz az uj otthonunk.

Hova szeretnetek koltozni?

2011. ápr. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!