Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek kinek van igaza?...

Szerintetek kinek van igaza? (kérdés-válasz, utolsó kettő) teszvesz

Figyelt kérdés
[link] html
2011. ápr. 1. 18:31
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2011. ápr. 1. 18:31
 2/11 anonim ***** válasza:

Gondolom, te akartad elvinni fix áron... :(

A másik félnek van igaza, tényleg így van. Nagyon bosszantó, de az aukciós oldalaknak ez a hátrányuk. Engem is evett már a méreg sokszor, amikor a várva várt termékre az utolsó 2 másodpercben adtak licitet, így én elbuktam.

Ezért inkább már csak fix áras termékeket veszek, nem licitálok.

2011. ápr. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem szoktam teszveszezni, de ezek az oldalak valóban ilyenek, azé lesz a cucc aki nagyobbat licitál, erről szól a dolog. Engem is bosszantana, de pontosan emiatt nem szoktam licitálós oldalró vásároln soha, hanem csakis boltban. Ott fix árat fizetek azért amit a kezembe vettem és a kasszához battyogtam vele.
2011. ápr. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A másik félnek van igaza. Ha neked többet ér licitálj rá. Aukciós oldal, erről szól. Valószínű ő is figyelhette már előtte is a terméket. És mivel látta, hogy el akarod vinni előle licitált rá.
2011. ápr. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Biztos kapok még más tartalmút is. :)

Amúgy én voltam a licitáló. Csak tudni szerettem volna, hogy valóban én vagyok-e a bunkó, mert én nem úgy éreztem. Én is jártam már úgy hogy a fix árra elvileg nekem lealkudott cuccot más vitte el, mert elmentem megfürdetni a gyereket. Nem mondom hogy nem bosszantott, de ő volt a szemfülesebb. Ez van.

2011. ápr. 1. 18:58
 6/11 anonim ***** válasza:

Én hablatyy-nak adok igazat.A licitnek pontosan az a lényege amit ő is leírt.HA tetszik egy árú,és kell nekem akkor addig licitálok rá amíg nem anyagilag megéri.Ha valaki túllicitál,nos akkor így jártam.Akkor volt más akinek többért is megérte.

Nem adok igazat a másiknak aki szerint ha valaki látja,hogy vevő rá,akkor nem kéne licitálnia..Miért nem??Hiszen erről szól a tesz-vesz,vatera és hasonló oldalak..

Csak egy megjegyzés..

Nem tudom van ismerősöd,rokonod Angliában,de ott ilyen babát elég olcsón lehet venni.Én is vettem eperke babát az unokahúgomnak (több fajtát is) és pár fontért vannak..

2011. ápr. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
javítok: nekem anyagilag megéri....
2011. ápr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom ki kicsoda, de Hablatynak van igaza.

Hogy nekem hányszor beleköptek már a levesembe! Eszembe nem jutott hupákolni miatta.

2011. ápr. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Velem pont a héten történt ilyesmi,csak én voltam az eladó.

Feltettem 2 melegítőnadrágot úgy,hogy licitálhassanak rá.

Az egyik vásárló jelölt megvette volna olyan áron,amennyiért eladtam volna,megbeszéltük,le akartam neki zárni,de az új teszvesz már máshogy működik,és csak 24 óra múlva zárta le,amikor már más is licitált rá,és a 2.licitált utoljára.Nekem ez elég kellemetlen volt,mert az első licitáló miatt zártam le:(!

A régi teszvesz nekem jobban bejött...

2011. ápr. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pont így voltam mint az elöttem szóló csak én lettem volna a vevő.Megbeszéltünk egy árat,levetette az eladó de mire a teszvesz levette már rám licitáltak.Én meg tök nyugiba voltam,hogy van egy jó pumám 3ezerért.Aztán nem lett.Amásik vevő meg jól járt,mert a lehető legkevesebb árért tudta azt meg venni ami egyébként lehet,hogy licitek végén sokkal többe került volna.Én is nagyon mérges voltam,de ez van.
2011. ápr. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!