Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tgys igénylés szülés előtt 28...

Tgys igénylés szülés előtt 28 nappal?

Figyelt kérdés
Valaki vette már így igénybe? Tudnátok nekem segíteni, hogy milyen papírt, vagy igazolást kell a munkáltatóhoz beadni? Mert azt tudom, hogy ha a szülés után igénylem, akkor anyakönyvi kivonat..stb, de ilyen esetben nem tudom mit kellene bevinnem.
2011. ápr. 7. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Az okmányaid másolata, és a házorvos állít ki egy papírt ami még kell, olyasmit mint a táppénzes papír.

Kell kérj a nőgyógyászodtól pecsétes papírt a szülés várható időpontjáról, és az alapján kapod meg ezt az igazolást.

Más nem kell.

2011. ápr. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az igénylőlapot kell neked kitöltened, ehhez van egy pótlap is, a háziorvostól kell papír, hogy attól a naptól levettek táppénzről, és rá van írva a tgyás 1.napja(hasonló a papír ,mint a táppénzes), kell egy fénymásolat a kiskönyved arról az oldaláról, ahol ki van töltve a szülés várható időpontja, és munkáltatód állít ki majd egy foglalkoztatói igazolást.

Ezeket fogja az OEP felé postázni.

Remélem nem hagytam ki semmit.

Azért még várj pár választ, hátha vmit elfelejtettem.

2011. ápr. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2011. ápr. 8. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!