Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elvihetem 4 éves lányomat...

Elvihetem 4 éves lányomat Szinetár Dóra-Bereczki Zoltán koncertre?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy élvezné, és végigülné, persze ha lenne ülőhely. Egy koncertteremben lesz így gondolom székek vannak. Sose voltam még. Ezért is kérdéses a dolog, tény, hogy ő szeretné, de alkalmas egy ilyen koncert gyerek befogadására? Vagy kinéznének onann? Majd felhívom a szervezőirodát,de azt legközelebb hétfőn tudom.
2011. ápr. 9. 10:15
 1/4 anonim válasza:
100%

szerintem elviheted :) nem fognak kinézni

L/24

2011. ápr. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igaz az nem koncert volt. De amikor a Rómeó és Julán voltam az Operett Színházban ott is voltak egészen kicsi gyerekek is. Szerintem nyugodtan viheted, ha szerinted bírni fogja az egyhelyben ülést.
2011. ápr. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szerintem fogja bírni, abból kiindulva, hogyaz ősszel voltak itt rendezvények és valami koncert is volt 2 órás volt, állva kellett nézni, hozzáteszem én rettentően untam már, ilyen csárdás magyaros, népi, táncos volt. Jó volt, de a 2 óra azért elég sok volt számomra, szóval ő rezzenéstelenül a 2 órát végigállta, szerintem levegőt sem vett közben.

Azért ez a koncert főleg ha ülőhelyes lesz még érdekesebb legalábbis az én izlésemnek, remélem az övének is.

Nem nagyon járunk ilyen helyekre, azért is tettem fel a kérdést, de nyilván a gyerek miatt muszáj lesz, nagyon szereti a kultúrát, a kultúrális előadásokat, a zenét. Az x faktort is folyton végignézte, a nóta tv-n némely műsorok elé is beül mintha ráparancsolt volna valaki :D

2011. ápr. 9. 11:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a fiamat először kétévesen vittem koncertre :) Az egyetemen tartották, ilyen ülős koncert volt, azt hiszem ez pont az a koncert, amin ott voltunk: http://www.youtube.com/watch?v=ZBDrGoqrFtQ

A fiam nagyon élvezte, főleg hogy a zene mellett fényjáték is volt hozzá. Ült az ölemben, simogatta a haját és teljes figyelmével átélte a zenét. Nagyon szeret zenét hallgatni, teljesen el van varázsolva tőle.

Mondjuk az tény, hogy nagyon megbámultak, hogy ekkora gyerekkel mentem, meg a jegypénztárnál kérdezték is, hogy ezt komolyan gondolom-e, mondtam, hogy igen persze, maximum ha unja, vagy nem bír nyugton lenni, akkor eljövünk, próba szerencse. De egyáltalán semmi gond nem volt, sőt.

Azzal meg ne foglalkozz, hogy néznek-e vagy sem. Én arra figyelek csak mindig nagyon, hogyha egy felnőttek számára szervezett eseményre viszem a gyerekem, akkor senkit ne zavarjunk a szórakozásában. Szóval értelemszerűen ha sír, kiabál, láthatóan unatkozik és ezért hangoskodik vagy ficereg, akkor elmegyünk. De az egyáltalán nem zavar, ha megbámulnak, hogy én ide vagy oda gyerekkel megyek, úgyis meglátják, hogy 1. a gyereknek tetszik, még ha nem is az ő korosztályának szól a dolog kimondottan 2. senkit nem zavar, hogy ott van, efelől kezeskedem.

2011. ápr. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!