Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vannak itt erdélyi Anyukák?...

Vannak itt erdélyi Anyukák? Ha igen leírjátok honnan jöttetek és hol éltek most? Hátha van az én lakóhelyemhez is közel valaki, akivel néha találkozhatnánk. Írjatok, várom.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én sepsiszentgyörgyi vagyok, a XVIII. Kerületben lakom, 11 éve élek itt, 23 vagyok, a fiam 17.én lesz 2 hónapos! Te merre laksz stb.?
2011. ápr. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia.Nagyon örülök Neked.Én Csíkszereda környékéről jöttem,8 éves és 10 hós gyerekeim vannak,én 27 vagyok és Monorierdőn lakunk.
2011. ápr. 9. 21:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én 1999 óta élek itt,16 kerületben lakom,34 éves vagyok,van egy 2.5 éves fiam és egy 24 hetes pocaklakó(fiú).Csángó földről jöttem(moldovai csángó).
2011. ápr. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia.A gimnáziumban fele osztálytársam moldvai csángó volt,így jártam Pusztinán,Lujzi -kalagorban is.Nagyon köszi,hogy írtál,írhattok privit is.
2011. ápr. 11. 22:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Sógornőm is Pusztinai,a nagymamám Külsőrekecsinből volt.
2011. ápr. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!