Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történt? Barátnőmmel 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt? Barátnőmmel 3 hónapja vagyunk együtt. A szülei nagyon szigorúak csak hétvégén találkozhatnánk.

Figyelt kérdés

Mi megoldjuk hogy hétköznap is találkozhassunk egy kicsit de pénteken volt nálam nagyon jól éreztük magunkat de az nap irt msn-en hogy nem engedik le hétvégén és én sem mehetek mert este 21:35:kor nem vitte le a kutyát..mind1

Már 6.napja normálisan nem voltunk együtt ma elmondta hogy nem jöhet pénteken és nem is mehetek mert ma töri órán felelés és őt is kiszúrták..sajna karó..a lényeg nagyon erős suli így is 4-5 órát tanul és nem elég az anyjának....

ma amikor elmondta hát nem is tudom ilyen még nem történt majd 3 keresztül sírtam utána amikor el aludtam 1:15 fel ébredtem megint sírtam és utána egy olyat éreztem mint a szívdobbanás csak sokszor erősebb és ez fájt.....eset volt nem figyeltem rá de szerintetek mért sírtam ennyit és mi volt az a szív dobbanás szerűség??


2011. okt. 5. 21:42
 1/4 Slukk ***** válasza:

Szerintem a hiánya miatt hirtelen jött egy érzés,hogy nincs melleted,talán ezért,nem tudom.Amugy meg utálom az ilyen szülőket,akik kényszerítik a saját gyereküket,hogy ezt meg ezt teljesítse,közben nem gondolnak bele,neki milyen sz@r lehet.Meg 4-5 óra tanulás....

Próbálj beszélni a szüleivel,hátha tudsz pár értelmes szót váltani velük.(hátha)

2011. okt. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem megy..köti a 4-es tantárgyi átlagot különben akkor szakítanunk kell (nem mondta de akkor nem jöhet és nem mehet) fuu vagyis: akkor szakítani kell...az a baj hogy barátnőm pedig magát okolja azért mert nem lehetünk együtt de szerintem így is sok: iskola..egy két órát velem van haza megy tanul..közbe ha tudunk beszélgetünk tanul estig vagy nem tanul hanem reggel 4.-kor kell:S...és mellette most azt mondja hogy nem lesz se tv se gép hanem egész nap tanulni fog...és nem tudom meggyőzni hogy egy ne tegye kettő ki fog készülni..a nagy nyomás alatt anyu szerint nem akarja megmondani az anyukája hogy szakítsunk szerinte így próbál minket szétválasztani...
2011. okt. 5. 22:02
 3/4 hegehun válasza:
nálam is ugan ez van hogy 13:00-14:00-ig van aztán már nincsen is e-miatt nem járunk már
2012. júl. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dearanyos! Mármint,sajnálom a dolgot,csak nem sűrűn hallok ilyen érzelmes fiúkról akik ennyit sírnak a barátnőjük után
2013. márc. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!