Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Spirál mellett eshetek teherbe...

Spirál mellett eshetek teherbe? A többi lent.

Figyelt kérdés
2 hónapja tették fel a spirált. Márc. 7-én volt utoljára menstruációm.Nagyon aggódok mi lehet a baj.Segítsetek.
2011. ápr. 12. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:

A spiral sem ved 100%-osan, semmi sem ved teljes biztonsaggal.

Milyen spiralt rakattal?

Hormonalisat, Mirenat?

Mert amellett elmaradhat a verzes is, vagy a hormon bezavarhat kicsit a rendbe.

Ellenorzesen voltal?

Ra par hettel menni kell, akkor nezi meg a doki, hogy bekerult-e a spiral a vegleges helyere, nem-e mozdult el. Ha nem mozdult el nalad, akkor nem valoszinu, hogy terhes vagy.

De marcius 7 mar nem most volt, normal hosszusagu ciklusnal mar a teszt is pozitiv lenne, ha babas lennel.


Csinalj tesztet, ha negativ es tovabbra sem jon meg, akkor varj egy hetet es menj el dokihoz kerdezoskodni.En igy tennek.

2011. ápr. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

IGEN :)

Nekem is hol volt, hol nem menstruációm, de én még szoptattam. Így én nem is tudtam, hogy kicselezte a spirálomat Ketteske. Az ellenőrzés aktuális lenne nálad, nekem 4-6 hetet mondott a doki, hogy akkor akar látni a spirál felhelyezése után. Egyébként nekem jó helyen volt, nem mozdult el, mégis bekaptam a legyet :)

2011. ápr. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Utolsó válaszoló nem nyugtattál meg. Igen, ma felhívtam a dokit és lecseszett,hogy vissza kellett volna mennem.Nem is tudom,hogy mi lesz ha tényleg terhes vagyok. Kislányom 11 hónapos és nem is terveztünk több babát. Nagyon félek!!
2011. ápr. 12. 20:22
 4/7 A kérdező kommentje:
Goldlily volt a spirál volt.
2011. ápr. 12. 20:25
 5/7 anonim ***** válasza:

én a mirenámmal voltam ma fél éves kontrollon.mert nekem is március 7én volt meg utoljára,és 21én hagytuk el a szopit.

nekem azt mondta hogy ez már teljesen normális.meg hogy a jelzőszálak abszolút nem tapinthatóak,és hogy én megnyugodjak egy hét múlva csinál egy uhot.


igen,menned kellett volna kontrollra 4-6héten belül.és nem mellesleg,én anno 30évvel ezelőtt spirál mellett fogantam :-)

2011. ápr. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Combicica válasza:
Nekem szülés után 6héttel tette fel az orvos a spirált, meg is nézte uh-gal, de nem mondta hogy vissza kell mennem! Szoptatás után kell rákszűrésre mennem! Az is előfordulhat hogy spirállal és menstruációval egyetembe terhes vagyok???
2011. ápr. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma voltam dokinál,csinált uh-ot,és azt mondta,hogy nagyobb a sansza nem vagyok terhes.Reggel azért csináljak egy tesztet.Ha nega akkor gyógyszerrel meghozza.Amikor terhes lettem a lányommal nem mutatta ki a teszt( 3-at csináltam. Most kíváncsi leszek!!
2011. ápr. 13. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!