Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Igény szerinti szopi mellett...

Igény szerinti szopi mellett hogyan eshetek teherbe? Szeretnénk kis korkülönbséget.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 4. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem írod, mekkora az első. Nagy valószínűséggel a tested mondja majd meg. Sokaknak szoptatás mellett is hamar visszaáll a ciklus, másoknak nem. Nekem a gyerek három hónapos korában már megjött, pedig szoptattam éjjel-nappal.

Aztán ha visszaáll a ciklus, és jön is a tesó: a nagy a megváltozott íz miatt abbahagyhatja, vagy félidőben elapadhat a tej. Vagy végig szoptatod a terhesség alatt aztán lehet tandemben nyomni:D

2011. ápr. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha a szervezeted akarja, akkor úgyis engedi, de regenerálódási idő is kell.

Ne védekezzetek, és vagy összejön, vagy nem.

2011. ápr. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt peteérésem, amíg szoptattam.

Elválasztottam a babámat, utána lettem csak terhes.

Kicsit kevesebb mint 2 év korkülönbség lett.

2011. ápr. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi is kis korkülönbséget terveztünk (relatív, hogy kinek mi a kicsi...), ezért egy éves volt a kisfiam, mikor elkezdtünk minden védekezés nélkül próbálkozni. Egy hét alatt összejött, pedig a kisfiam akkor még napi 4-5x szopott. Ja és 7 hónapos volt a kisfiam, mikor először megjött.
2011. ápr. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4 hós a lányom, és még nem jött meg. Sokat szopik. Szeretnénk, ha max 2 év lenne köztük.
2011. ápr. 5. 13:12
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja, és köszi a válaszokat :))
2011. ápr. 5. 13:12
 7/7 anonim ***** válasza:

Szeretkezni kell. :) De minden eset egyedi, minden női test is egyedi.


Igény szerinti szopi mellett szülés után 4 hóra jött meg az első vérzésem, és 8 hóra estem teherbe.

2011. ápr. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!