Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik 2. utónév illik a Nagy...

Jogico kérdése:

Melyik 2. utónév illik a Nagy Zétény mellé? Lázár, Solt, Levente, Donát, Domán vagy?

Figyelt kérdés
A Soltra senki nem voksolt. Nagy Zétény Solt. Nem szép? Szép a Zalán is, de két "Z"-vel kezdődő nagyon "zizegne" . -) Többen írtátok a Leventét-annak ellenére is ezt gondoljátok, hogy a Zétény, ami előtte van név az is magas magánhangzós-sőt tiszta E betűs-a Nagy mély hangzós -de tény, hogy mégis szép, csak nem értem, hogy miért? A Lázár mély és emiatt nem szebb a Zétény mellé. Nagy Zétény Lázár vagy Nagy Zétény Levente?
2011. ápr. 13. 08:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%

Egyikre sem voksolok:-(((

De még a Zétényre sem

2011. ápr. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Bár jók a felsorolt nevek, de én a Zétény mellé már tutira nem adnék még egy nevet. Egyrészt merta Zétény önmagában is elég különleges, másrészt meg Sosem fog úgy bemutatkozni, hogy Nagy Zétény Solt vagyok.
2011. ápr. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
21%
Egyedül a Lázár fogadható el. A többi,a Zétény is kitolás a gyerekkel. Miért nem lehet normális nevet adni a mai gyerekeknek?
2011. ápr. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz, nekem se tetszik a Zetény, és a többi, a Levente viszont aranyos név, azt megtartanám.
2011. ápr. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%
A Nagy Zétény Domán főleg röhejesen hangzik, azt ne adjátok. A sulinkban 1 Zétény van, Zetornak becézzük.
2011. ápr. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pedig szép a Zétény név, csak az a gond vele, hogy nagyon gyakori... Nem adnék mellé még egy nevet, főleg nem különlegeset, ritkát... Ha második nevet választotok, akkor inkább valami megszokottabbat... talán a Levente jó lenne, de abban igazad van, hogy így túl sok a magas magánhangzó.
2011. ápr. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem ezt kerdezted, de a Zeteny melle mar nem lenne szukseg meg egy nevre. Ha Nagy Peter lenne a kisfiad, akkor azt mondom, hogy igen, vagy ha mondjuk ha hagyomany miatt akarsz neki adni egy keresztnevet valamelyik felmenodrol, vagy a ferjedrol, de szeretnel sajat valasztasu nevet is, mondjuk Nagy Zeteny Peter (a Peter mondjuk az orokolt nev), akkor is rendben van.

De ket keresztnevet azert adni, mert mindketto tetszik, hat, nem tudom.

Ha lesz meg egy fiatok, akkor a masodikkent hasznalatos nevet adhatnad neki, nem lenne muszaj most elhasznalni tobbet is.

2011. ápr. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

szia

én a kérdésedre fogok válaszolni.

szerintem az jol hangzik hogy Nagy Zétény Levente.

2011. ápr. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is a kérdésre válaszolok: Levente!
2011. ápr. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Leventét választanám a Zétény mellé.
2011. ápr. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!