Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukám születésnapjára, jó...

Anyukám születésnapjára, jó ötlet, ha az unokája képét kapja meg?

Figyelt kérdés

Olyan ötletem támadt, mivel nemsokára itt van anyukám születésnapja, azon a héten leszek 25. hetes terhes. Még nincs a babáról fényképünk, azon a héten akarunk csináltatni, amikor születésnapja lesz anyumnak. És ajándékként, arra gondoltam, hogy bele teszem egy keretbe, becsomagolom, és átadjuk neki.

Örülne neki ? Nekem első baba, de nem első unoka :)


2011. ápr. 16. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Egy szép keretbe téve, 1 szál virággal, és 1 doboz bon-bon-nal szép ajándék lesz.
2011. ápr. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem ez egy baromság, már ne haragudj, tényleg nem megbántani akarlak. Majd ha megszületik a baba, akkor adtok neki igazi fényképet. Amíg nem születik meg, nem értem miért kéne bekeretezve a polcon tartania a magzatról készült 3/4D képet. Legyünk őszinték, nem olyan szép az...

Bocs. Jó egészséget kívánok!

2011. ápr. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Hát szerintem se jó ötlet egy ultrahang kép...Legalábbis bekeretezve nem. Mi lenne, ha inkább egy fényképalbumot kapna, amiben az első kép lehetne a születendő unoka UH képe?
2011. ápr. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

Nekünk is kint van a polcon a kislányunk 28. heti 4D-s uh képe! És gyönyörű,olyan mint egy porcelánbaba mikor alszik, amikor kibújt pont olyan volt mint a képen:)

Anyukám biztos örült volna neki! Így gondolom a Tied is. Szerintem jó ötlet, de Te ismered igazán anyukádat, hogy milyen típusú,az enyém nagyon érzelgős és minden ilyen dolognak nagyon tud örülni:)

2011. ápr. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
Azért az más, hogy a saját születendő gyereked képe van kint, vagy az unokádé...
2011. ápr. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%

Nagyon jó ötlet.Én is adtam anyumnak uh képet bekeretezve.A mai napig kint van és gyönyörű szép:)

Anyum könnyezett is amikor megkapta.Nagyon jó dolog,hogy már méhen belül meg lehet örökiteni a picit.

Aki azt mondja nem szép az ilyen kép az egy paraszt,egy érzéketlen tuskó.

Ja és nyugodtan lepontozhattok,negativ válaszadók,nem hat meg.

2011. ápr. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is szép ötlet, de jobbnak tartom a fényképalbumosat.:) Ha azt adtok tovább tudná gyűjteni benne mikor már megszületik.
2011. ápr. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
33%
Hát ezek szerint én paraszt, érzéketlen tuskó vagyok. Szerintem egy UH kép nem szép. Egy anya, apa persze hogy gyönyörűnek látja. Én is annak láttam a gyerekemet. Már a legelső, 8 hetes UH-on is, ahol konkrétan egy nagy sötétségben lévő kis lüktető babszem volt. Az enyém szép-nekem. A tiéd szép-neked. De a kép bizony önmagában nem szép. Pláne nem kitenni a polcra...
2011. ápr. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább a fényképalbumos ötletre szavazok.
2011. ápr. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!