Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Cumisüveghez alkatrészt...

Cumisüveghez alkatrészt bababolton kívül hol lehet kapni (akár használtat is )?

Figyelt kérdés

Vettem egy döntött formájú Nuby vagy Nuk (már nememlékszem melyik) cumis üveget ami hasfájás elleni szelepes.Ez úgy néz ki, hogy a cumisüveg alja letekerhető, és belül van egy kerek gumi sapka.Na én ezt a kivehető gumi sapit vesztettem el.Talán sterilizálás után kiönthettem a vízzel együtt vagy nem tudom, de nincs sehol.

Nagyon kellene de sehol nincs külön.Akár még használtan is jó lenne.Aukciós oldalakon már kerestem de nincs ilyesmi.Még ilyen cumis üveg sem.

Van esetleg valakinek valami jó ötlete honnan lehetne ilyesmit beszerezni?


2011. ápr. 16. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:

A babaszoban probald meg esetleg, ott sokszor segitenek az anyukak egymasnak, hatha eppen van valakinek elfekvoben ilyen alkatresze, vagy cumisuvege.

Itt probalj meg inditani topicot:

[link]

2011. ápr. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem van hasfájós cumisüvegem.Képet tudok róla küldeni ha érdekel.Az egyik tommis a másik dr brown's üveg.
2011. ápr. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, holnap már nyitom is a topikot.


Új cumisüveget nem akarok venni mert már 13 hónapos a fiam és most ismerkedünk a pohárból ivással.Azért szerettem volna ezt használni mert 200 ml-s és pont kényelmesen elfér a termoszban.De azért köszönöm, hogy próbáltál segíteni, nagyon kedves vagy.

2011. ápr. 17. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!