Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik cumisüveg illetve...

Melyik cumisüveg illetve annak etetőcumija hasonlít leginkább az Avent cumisüveghez?

Figyelt kérdés
Váltani szeretnék, de félek hogy mást nem fogad el majd a babám. Kezdetektől Aventet használunk, most 1 éves.
2011. okt. 14. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:

1 évesen már bármit elfogad, legalább is az enyém.


de a többi nem fog tetszeni mert az aventes csepp mentesen záródik rá, míg a többi nem.


szerintem most már ne cumisüveget vegyél hanem itatós poharat, vagy ilyesmit.

2011. okt. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

DM-esből van olyan, ami nagyon hasonló mint az avent. Az üveg formája is hasonló, ezen állatok vannak, vagy valami minták. A cumi szinte ugyanolyan.

De többféle dm-es van, mert van alacsony dagi üveg, hosszú vékony üveg, és cumiból is többféle van, szóval jól meg kell nézni.

2011. okt. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az Aventel mostanában az a bajom hogyha rátekerem a cumiját és ráteszem a kupakot és felrázom akkor kifolyik a tej a cumi lyukán. Rossz lehet az etetőcumija? Csak reggel és este issza cumisüvegből a tejet. Azt csak abból hajlandó.
2011. okt. 14. 21:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Túl meleg, lezárod a kupakkal, azért folyik ki (nyomás miatt).

Keverd össze kanállal, aztán tekerd rá a cumirészt és ihatja a babád.

2011. okt. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha sokszor volt a csavaros fehér rész sterilizálva, akkor valamiért ereszt utána. Látható nyoma nincs, hogy eldeformálódott volna, de mi is így jártunk. Én egy textilpelenkát tekerek a nyakára és így rázom fel, pár naponta kimosom:( Amúgy a lányom az Aventes etetőcumit nem tudta használni, a Mam-os pont beleillik, de annak lapos a formája, jobban hasonlít egy mellbimbóra.

Sajnos az itatópoharat is mikróban sterilizáltam, gondoltam ha már van Aventes sterilizálóm, akkor miért ne, és sajnos rögtön tönkre is vágtam. Azóta, ha a fogantyút is ráteszem, ömlik mindenhol a víz belőle, valahogy nem passzolnak már össze teljesen:(

2011. okt. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!