Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szép lánynév a Szófia/Szofi?

Szép lánynév a Szófia/Szofi?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 17. 20:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Gyönyörű, a kedvenc nevem, bár nekem pont ebből az okból hívják így a kutyámat, de úgysem vagyunk barátok, hogy ez gondot okozzon! :)
2011. ápr. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Mindenki ismeri Szofit. :D

(Cigireklám volt anno)

A Zsófia szebb.

2011. ápr. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nekem ez az egyik kedvencem, de a párom megvétózta, pedig minden barátjának nagyon tetszett, és így sem tudtuk meggyőzni.
2011. ápr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Igen szép.
2011. ápr. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Igen szép.
2011. ápr. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Nekem speciel nem tetszik.

Viszont nektek kell, hogy tetsszen.

Mikor én vártam a babámat, és kiválasztottam a nevet, anyám pl nagyon húzta a száját, nem tetszett neki. Nekem meg egyre jobban, így nem változott a döntés. Azóta megszerette Ő is a lányom nevét:-)

Neked kell elsősorban tetszenie:-)

2011. ápr. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nekünk Szofi lesz :-)

Egy hónap múlva!

2011. ápr. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Szep. Nekunk is Szofink lett volna, ha nem fiunk lett volna. Utana ismet lehetett volna Szofink, de o is fiu lett. :-)

Harmadik probalkozas nehany ev mulva lesz. De van egy olyan megerzesem, hogy akkor mar joval tobb Szofi lesz es ugy mar nem szeretnem.

Egyebkent nekem lett volna masik lanynevem, de a ferjem ragaszkodott a Szofihoz, annyit mondogatta, hogy mar megtetszett, viszont ugy allapodtam meg, hogy a fiainkat en nevezem el, a lanyainkat o.

Hat, majd meglatjuk, igazsagtalansag lenne megfosztani Ot ettol, de teny, hogyha mondjuk 8 ev mulva annyi Szofi lenne hirtelen, mint ahany Lili, Lena van most, vagy Greta, Jazmin, Luca volt 3-4 eve, akkor nagyon nem szeretnem ezt a nevet adni.

2011. ápr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon tetszik nekem is. A Szófiához nagyon hasonlító Zsófia is szép név.

Jó választás a Szófia, különleges név.

2011. ápr. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Így hívják a kutyámat, de már névvel együtt kaptam. Nekem nem tetszik, se kutyának, se gyereknek nem adnám.
2011. ápr. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!