Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy lehetett ez a békéscsabai...

Hogy lehetett ez a békéscsabai 4,5 éves kislány egyedül otthon, aki meghalt tegnap füstmérgezésben?

Figyelt kérdés
4,5 éves gyereket egyedül hagyni? Fel vagyok háborodva mélységesen! Hol lehetett az anyja?
2011. ápr. 19. 00:14
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

Pontosan nem lehet tudni, hogy volt ez az eset.

De egy 4,5 éves gyereket én sem hagynék egyedül, mert ki tudja mi jár a fejében.....begyújtja a tűzhelyet, felveszi a termosztátot vagy még sorolhatnám, felelőtlenség!

2011. ápr. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mi lányunk is kb. ekkora, és a férjem ma este (mostmár értem miért) azt kérdezte, hogy ugye a gyufát a felső szekrényben tartjuk? Rácsodálkoztam, mondtam, hogy igen.. (akartam kérdezni, miért, de megszólalt a mobilja, később pedig elfelejtettem... híradót nézett előtte, és most esett le, hogy miért kérdezte. Én csak most olvasom) :(( Iszonyú. :(
2011. ápr. 19. 00:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekünk a keresztlányunk ekkora, a mi lányunk még csak 1 éves.

Még ollót sem szabad a közelben tartani, a múltkor gyufát találtam nála, nem tudom honnan szedte, mert nem mondta el, de utóbb kiderült apósom volt felelőtlen!

2011. ápr. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Úgy hallottam, hogy az anyja a földszinti irodában dolgozott:(

Szegény gyerek, még mennyi minden állt volna előtte:(

2011. ápr. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!