Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akiknek viszonylag...

Anyukák, akiknek viszonylag későn kezdett el egyedül járni a babája, mikor indul el? Kisfiú vagy kislány?

Figyelt kérdés
2009. dec. 6. 20:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%

lány, 13 hó


Most 3 éves, kimondottan mozgékony, jó mozgású, állandóan szökdécsel, ugrál, fél lábbal is, pocsolyákat nem kikerüli, hanem átugorja, és úgy fut, mint a nyúl.

2009. dec. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Az én fiam 1 éves, ha a fél kezét fogom gyönyörűen megy, csak a kisujjamat fogja, de egyedül esze ágában sincs egy lépést sem tenni....

remélem nemsokára Ő is elindul.

2009. dec. 6. 20:15
 3/13 anonim ***** válasza:

14 hónaposan,lány


Most 2,5 éves és nagyon eleven :)

2009. dec. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Barátnőm kislánya 16 hónaposan indult el egyedül.

Szerintem ti nem vagytok elkésve!

2009. dec. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

már bocsánat hogy beleszólok de 13-14 hónaposan miért is késői az elindulás????

szerintem a legjobb idő.

2009. dec. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

csak azért tettem fel ezt a kérdést, mert tegnap vendégségbe voltunk a dédinél, lementünk sétálni és 3 különböző rég nem látott ismerős is kérdezte, hogy mennyi idős? Mondom 1 éves, jaj akkor már fut mi???

Na persze mint a nyúl!!!!!:)

Kiborítanak!!!!:)

2009. dec. 6. 20:52
 7/13 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 14 hónaposan indult el, előtte kizárólag kézenfogva volt hajlandó járni. Aztán egyik este elindult, és már első alkalommal végigjárta egyedül az egész lakást! Úgy tudom, hogy 18 hónapos korig "kell" elindulniuk, utána már orvoshoz kell vinni.
2009. dec. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

15 hónaposan indult el, kisfiú. Most 16 hónapos, a lakásban már nagyon jól megy és sokat, az utcán még fogja a kisujjunkat.

Egyetértek az egyik előttem szólóval, 12-14 hónaposan miért lenne késői az elindulás. Én a mi 15 hónapunkat sem tartom annak, bár sajnos emiatt nekünk is át kell élni pár 'álcsodálkozó: Jéééééé, és még nem megy?' kérdést. Tudod, az egész anyaságban én ezt a dolgot nem szeretem egyedül, hogy a kedves anyukatársak (tisztelet a kivételnek) folyton összehasonlítgatnak. Persze szigorúan csak abban, amiben az ő gyerekük előbbre jár... Ne foglalkozz vele!

2009. dec. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A környezetünkben akkoriban 10-12 hónaposan indultak el az ismerős gyerekek, úgyhogy mi a 13 hónapunkkal későinek számítottunk.
2009. dec. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az én lányom 16 hónapos kora alatt 1 héttel indult el. Most másfél éves múlt, a lépcsőn lépeget föl,csak a falat fogja.
2009. dec. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!