Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » SOS.8 hetes vagyok de két Uh...

SOS.8 hetes vagyok de két Uh után kiderült nincs élő embrió csak petezsák, holnap műtenek, megszakítják, mire számíthatok mi fog történni hogy éreztétek magatokat? Hogy lehet ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés
állítólag reggel bemegyek du kijövök
2011. ápr. 21. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt 8 hetesen az első terhességemnél, én is reggel bementem, a műtőben kaptam egy inekciót pár pillanat múlva elaludtam. Kb 10-20 perc volt és utána felébresztettek. Délután pedig hazaengedtek attól függ, hogy mennyire vérzel. Igazából nem fáj észre sem veszed, csak lelkileg kell feldolgoznod. De azóta már nekem is van egy kislányom.
2011. ápr. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nagyon sajnálom, ami történt.

Gondolom azt mondták, h éhgyomorra kell menni. Reggel az orvos fel fog tenni egy kis méhszájtágítót. Ez addig kellemetlen, amíg felkerül, utána lehet, h érzel kis feszítést, de kibírható. Amikor a műtő kész a fogadásodra, akkor bevisz valaki, ahol felfekszel a nőgyógyászati asztalra, majd rövidesen elaltatnak. Ott az orvos vákummal kitisztítja a méhet. A műtét után fel fognak ébreszteni, de akkor még olyan kába leszel, h emlékezni sem nagyon fogsz. Kis alvás után kitisztul a szervezetetből az altató.Műtét után 2 órával ehetsz egy kicsit (kis leves, keksz, víz vagy tea, de csak óvatosan) Az orvos még rádnéz majd mielőtt elmennél és elmondja, mi a további teendő.

Ha negatívos a vércsoportod, akkor injekciót fogsz kapni, h a következő babánál ne legyen baj.

Remélem, hamar megnyugszol. Szorítok, h minden rendben menjen!

2011. ápr. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi az infókat, annyira rossz, hogy ez történt, már van egy lányom, ő a vigaszom most, hogy legalább ő már van, csak annyira nem voltam erre felkészülve. igen éhgyomorra kell mennem, már nem eszem csak iszom, remélem minden rendben lesz. köszi
2011. ápr. 21. 18:58
 4/8 anonim ***** válasza:

Második válaszadó vagyok.

Jó, hogy van valakid, akivel vigasztalódhatsz. :)

Egy barátnőm is ennyi idősen vesztette el a másodikat és nagyon le volt törve. Főleg, mert a második előtt vették észre, h van egy veleszületett betegsége, ami az első terhességnél kezdett mutatkozni és fent marad utána is. Szerencsére egy évre a második terhesség után gyönyörű babája lett. :)

2011. ápr. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ez jó hír, nem tudom mikor vágnék neki újra nálunk ugyanis lombik volt az első, a második fagyibaba lett volna
2011. ápr. 21. 19:20
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom ami történt! Nálam is ugyanez volt, bár én nem hallottam szívhangot (akkor mentem először, és a doki 5 hetes terhességet látott, véreztem is) Talán emiatt nem voltam lelki beteg (nekünk sem az első szerencsére). Mostanában többet gondolok rá, hogy már csak két hónapom lenne, de én úgy fogom fel, hogy mégsem akart jönni, meggondolta magát, és nemsokára, ha ő is úgy gondolja, jön majd. Én azt gondolom oka volt, hogy mégsem akart megszületni. A hormonvizsgálatom super lett, tehát nem attól volt.

A műtét az tényleg így volt: 20 percet aludtam, ebből 5 perc volt a műtét. Én sem előtte sem utána nem éreztem semmit, az egyetlen "tünetem" a vérzés volt előző nap, darabos vérzés. Nem fájt a hasam sem, a műtét helye sem, semmi. Egy hónapra rá megjött, azóta is órát lehet hozzá igazítani. Most telt le a 3 hónap, amíg nem próbálkozhattunk, így lassan megint kezdjük. A 17 hónapos fiam mellé szeretnénk egy kistesót kis korkülönbséggel.

Ne arra gondolj, hogy mi lett volna, ha... hanem, hogy oka volt ennek, és "ami késik nem múlik"! Sok erőt és mihamarabbi pici babát kívánok neked is!

2011. ápr. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi, tegnap túlestem rajta, próbálok pozitívan gondolkodni, most valami nyaralást tervezek hármasban kicsit kiszakadni innen. reméljük a következő sikerül
2011. ápr. 23. 13:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó kikapcsolódást nektek és szép jövőt!
2011. ápr. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!