Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Középkategóriás új vagy...

Középkategóriás új vagy inkább felső kategóriás használt babakocsit vennél? Miért?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 23. 10:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát mi felsökategoriás újat vettünk, mert szeretnénk ha a tesónak is jó lenne. Èn megvagyok a minekkel nagyon elégedve.

Tökeletes babakocsit nem tudsz venni, olyan nem létezik.

De azt gondolom hogy a mienk egy szuper jó j´rgány most 7 hós a babám, de imádom.

Szomszéd csajnak 2 éves a fia és a 3-ik kocsia van.

kérdés mennyire használt az a használt. mert azért egy 2 évet használt kocsin már látszik a használata még tudod 1x 2 éve használni és késsz.

2011. ápr. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Első babakocsinak, használt, olcsót. Mi azt vettünk és nem bántam meg, mert tulajdonképpen nem használtuk semmire.

Mert amíg feküdt (6 hónapos koráig) csak aludt benne, és nem vittük sétálni, mert babakocsit tologatni, alvó csecsemővel, nem láttam értelmét. Leültünk a ház előtt egy padra vagy kitoltam a kertbe és ennyi.Nem tudom persze milyen babakocsit akarsz, de az én tapasztalatom, hogy ami jó egy újszülöttnek, mert fekvő kocsi, az nem jó egy ülő babának, illetve nehézkes a hurcolása.

Úgyhogy én egy esernyőre csukhatóból vennék minden igényt kielégítőt és azt használja úgyis 3 évig. És azzal könnyen fel lehet szállni tömegközlekedési eszközre, könnyen berakható autóba, könnyen ki-be tud szállni.

2011. ápr. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Az elsőtől szeretném kérdezni, hogy milyen típusú babakocsit vett?
2011. ápr. 24. 17:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen mindegy. Igazából ezt akkor tudod eldönteni, ha látod. Néhány közép, ill. felső kategóriás között nem sok különbség van. Mi egy Pierre C.-t vettünk, használtan, de szinte teljesen új állapotban.
2011. ápr. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

elsö vagyok

nekünk teutonia kocsink van ebböl a lambda modell. sport résszel és mózessel, de a römer hordozónkat rá lehet tenni külön.

ami nekem nmost nem tetszik, hogy a babám félülö helyzetben van a sportrészben mert a mózesböl nem lát ki már, de nem ül még és lecsuszik benne, de majd ha rendesen ül akkor jó lesz.

amúgy én rengeteget sétáltam vele és mentünk kirándulni is.

a mózes azért volt jó mert elsön lakunk egy kicsi társasházban így ha aludt a mózesben akkor azt lepattintottm a vázról és felvittem benne a gyereket aki aludt tovább akár még egy órát is. most nehezebb mert a sportrészt is feltudnám vinni de az azért nehezebb megfogni.

2011. ápr. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Középkategóriás újat.
2011. ápr. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én új,középkategóriást.Nem tudom,a mienk minek számít(közép v. felső kat.-nak),de mi Graco Quattro Tour Delux-ot vettünk újonnan,100 ezer ft-ba került.
2011. ápr. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Használt felső kategóriásat. Nem bántam meg. Nem nyikog nyekeg, kényelmes, jól gurul, jól párnázott...
2011. ápr. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!