Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Közel 2m magas vagyok, de...

Közel 2m magas vagyok, de nincs most pénzem nagy autót vásárolni, de mégis valamivel járnom kell. (családi okok) Milyen középkategóriás autót vegyek max 500-600E körül, ami még jó is, és rendesen elférek benne?

Figyelt kérdés
Jöhet bármi, benzin vagy diesel, mindenre nyitott vagyok. Min. 96-os, de inkább fiatalabb verda érdekelne...
2011. szept. 24. 13:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Biztos azért 'menőbb' autóra gondoltál, de Lada Samarához mit szólsz? Annyira nem értek az autókhoz, mert lány vagyok, de legalább írtam valami ötletet, mert eddig még senki se írt semmit..

Nekünk is ilyen van, szerintem elférnél benne, meg az ára is elég barátságos:)

2011. szept. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%
Én veled egy cipőben járok vagyis inkább egy magasságban hidd el ha veszel egy vw-ent, suzukit( sedan) vagy fordot kényelmesen beleférsz és olcsón megúszod!
2011. szept. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mazda E2200.. Na,abban elférsz te is,meg hat másik ember is.. Csomagtartó egy egész raktér,sokat nem eszik..:)
2011. szept. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Subaru Libero..

nem elég, hogy elég magas is, de még aranyos is :D

Totalcaron volt róla cikk is., nézz utána, ha tetszik..

2011. szept. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Autóméret szempontjából nem probléma a 2 méter, csak ne akarjon mögéd ülni senki. Járnak 2 méteres emberek Renault Clioval, és egyedül vagy esetleg 3-an tökéletesen elférnek benne.
2011. szept. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem bohócot akarok csinálni magamból... a másik pedig, hogy nem is kis autót szeretnék, hanem közepest, de ami elég tágas elől.
2011. szept. 25. 16:38
 7/16 anonim ***** válasza:
Akkor minden magas ember bohóc, aki kis autóval jár:)
2011. szept. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Mazda E2200 és s Subsru Libero nem elég bohóc egy nagy embernek? Ez nem vicctopik, szerettem volna tapasztalatból merített, komoly tippeket...
2011. szept. 25. 18:02
 9/16 anonim ***** válasza:
Jártam Mazda E2200vel.. De ha a válasz neked bohóckodásnak tünik,akkor vegyél amit akarsz.. Segíteni akartam,de válaszolgasson neked a faxom..
2011. szept. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Meg is érdemled az igényeidet! Vegyél kankós nagy BMW-t, költsd rá a gatyádat, azzal majd nem leszel bohóc.
2011. szept. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!