Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek 1 éves baba...

Szerintetek 1 éves baba anyukájának ciki a köldök piercing?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék egyet s ugy voltam vele h ha szülés után megmarad a "jó alakom" akkor csináltatok egyet. 175 cm magas vagyok,s 50-55kiló...s 25 éves

Párom szerint nyugodtan lehet.

[link] itt a 8.képen lévő fajtát szeretném.


2011. ápr. 26. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Barátnőm 24 éves, 5 hónapos lesz anyák napján a babája és 3hete van köldökpiercingje... Attól, hogy van egy babád még nő maradtál, egyéniség. Nem kell csak anyukás dolgokat viselni! :) Nyugodtan csináltasd meg, strandszezonra szépen meg is gyógyul! Ja, én meg 26 hetes kismama vagyok nyelv, orr és köldökpiercinggel de sajna a köldökömből lassan ki kell venni de amint lehet visszarakatom! :D
2011. ápr. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha szép a pocakod, akkor miért ne?
2011. ápr. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem nagyon is gáz.Nem kell majd csodálkozni, ha a gyereked is már 10 évesen ilyennel áll elő.
2011. ápr. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Már 14éves korom óta szeretnék,s nem gondoltam meg magam.Anyumnak még fülbevalója sincs,s nekem 4lyuk van a fülemben(fübevaló nélkül:D) Nem egy hu de nagyon csicsásat szeretnék csak ilyet...

[link]

Ezt nézzétek meg milyen különleges: [link]

Ha szeretne akkor megbeszélem vele majd h 18éves korában kap..

Egyébként igen szép maradt a hasam,szinte a nővérének néznek olyan fiatalos vagyok... 18nak néznek...

2011. ápr. 26. 13:29
 5/8 A kérdező kommentje:
Az jobb lenne ha 40évesen tetettnék be pc-t a köldökömbe,ugyhogy vagyok 120kg? Multkor láttam a strandon egy ilyen hölgyet... Hát kicsit ilyesztő volt.. S még császárral szült,két részes fürdőruha volt rajta..
2011. ápr. 26. 13:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Naná. Ha jól áll valami, akkor igen. Nem értem, miért is kérdés ez. Mert van egy gyered? És akkor mi van? Inkább legyél egy csini anyuka, "jó nő", mint elhanyagolt, melegítős, igénytelen. Jó tudom, ez a két véglet, de szerintem mindenki öltözködjön úgy, ahogy szülés előtt, egy gyerek nem befolyásol semmit. Meg attól függetlenül NŐ vagy, és gondolom, van akinek tetszeni szeretnél :), sokan ott cseszik el, hogy csak a gyerek, ő meg csak anyuka, és csodálkoznak, ha a kedves apuci egy idő után nem tekinti őket nőnek.
2011. ápr. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én a két véglet között vagyok: itthon(mint most is) melegitő,poló,sima kontyban a hajam. Mig ha kimegyünk farmer gatya,csini felső,pulcsi.

Itt ahol lakunk van egy suli,multkor nem volt erőm/kedvem sétálni igy csak leültünk elé a napra.

Erre jött ki egy tanár,ment hazafelé- beszólt hogy mivan kislány apukát keresel a lányodnak. Kösz,irtó szarul esett...

2011. ápr. 26. 14:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van,35 vagyok van 3 gyerekem,ezek kizáró okok?Nem hinném,ma már sztem elfogadott dolog,nincs benne semmi rendkívüli,ha neked tetszik,csináltass!
2011. ápr. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!