Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fiatal vagyok a köldök piercin...

Fiatal vagyok a köldök piercing-hez?

Figyelt kérdés
Már egy ideje gondolkodom rajta hogy szeretnék egyet,(nem menőzésből,csak nagyon tetszik)csak nem tudom ezt hány éves kortól ajánlatosabb csináltatni. 15/L
2010. febr. 10. 18:38
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy rossz helyre írtam ^^"
2010. febr. 10. 18:42
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy fiatal hozzá. De ha a helyedben lennék, akkor: ha anyukám nem egyezne bele, akkor várnék, amíg 18 éves leszek. Én 18 évesen tetováltattam a bokámra, nem nagyon akarták akkor sem engedni. De miután anyukám kozmetikai tetoválást csináltatott, így már megengette.
2010. febr. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A szüleimmel megegyeztem már,szóval azzal nincsen gond,köszönöm a kommentet ^^
2010. febr. 10. 19:42
 4/13 anonim ***** válasza:
Szia. Fiatal nem vagy hozzá és végülis ha nem tetszik, ki tudod majd venni. Ettől független én nem nagyon csináltatnék, divat lesz lassan belőle.. Szerintem várj még vele egy keveset és ha még akkor is tetszik, akkor csináltasd meg. Ilyenkorban én is akartam (hehe, 4 éva kb), de elég hamar el is múlt ez a "rajongás".
2010. febr. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Egyenlőre még várok,mert én is kíváncsi vagyok hogy kb egy hónap múlva is akarom vagy nem,köszi a tanácsot ^^
2010. febr. 10. 21:13
 6/13 anonim ***** válasza:
Még mindig én, szerintem ráérsz vele pl. máricus-áprilisig, mert az még tényleg idő, de ha mégis megcsináltatod, nyárra már biztos meggyógyul. :) Ha meg utána is "szükségét érzed", akkor vágj bele. Szia.
2010. febr. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
szerintem még egy évet várhatnál...az a 16 év egy olyan bűvöz szám, onnan már közelebb vagy a felnőttséghez, és valószínüleg senki nem nézne rád ferde szemmel, most még van rá esélyed
2010. febr. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fogod megbánni :) Kivenni meg tényleg kiveheted. Én 18 évesen csináltattam és még ma is szívesen hordom(32 éves vagyok). Kivétel most, mert 37 hetes terhes vagyok és kilapult a köldököm :) De a lyuk nem forrt vissza.
2010. febr. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek ^^
2010. febr. 11. 17:05
 10/13 anonim ***** válasza:
nyugotan meg csináltatod egyik ismerösömnek is van és nagyon jól áll neki és jól is néz ki és már ilyen idösen beválathatod csak nem fog és ajak meg szemöldökbe azok undoritok bár neked kell tetszei
2010. febr. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!