Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sportbabakocsi huzatot mosógép...

Sportbabakocsi huzatot mosógépbe? (bővebben lennt)

Figyelt kérdés
A sportbabakocsink huzatát, vagyis amiben ül a gyerek azt szeretném kimosni, mosógépbe beletehetem? Ha igen mennyi fokon?
2011. ápr. 26. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha mosható, akkor beleteheted. A mienk mosható, én 35 fokra tettem, semmi baja nem lett.
2011. ápr. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nincs már meg a papírja? Azon rajta van, de lehet, hogy a huzaton magán is, ha leveszed, meglátod.

Én a miénket beletettem a mosógépbe, kézi mosásra (30 fokon).

2011. ápr. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
sajnos nincs már meg, ezért is kérdezem....de végülis alacsony fokon csak nem lehet baja nem?
2011. ápr. 26. 14:36
 4/5 anonim ***** válasza:

ha a markajat tudod, akkor keress ra neten, vagy ird be ide.

viszont en ugy tudom csak akkor nem lehet normalisan gepben mosni, ha van benne vastag kartonpapir merevitonek. Mert az elazik.

ha ilyet nem erzel benne, akkor rakd gepbe.

mar 5-6 babakocsink volt, egyiknel sem talalkoztam ilyen kartonnal, mindig gepben mostam huzatot 30 fokon rovid programmal, soha nem volt semmi gond.

2011. ápr. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is kimoshatod, a sportnal meg nem tartok, de a hordozorol es a mozesrol mindent levettem es kimostam 30 fokon.
2011. ápr. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!