Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kiságyból a szivacsot rakta...

Kiságyból a szivacsot rakta már be valaki a mosógépbe? Nem lesz baja?

Figyelt kérdés
2010. nov. 21. 08:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Én már kimostam a nyáron,semmi baja nem lett.
2010. nov. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

milyen szivacsot?

a matracra gondolsz? az hogy fér bele a mosógépbe? vagy a fejvédö szivacsra gondolsz?

2010. nov. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amúgy nem hiszem h baja lenne, de nekem is az a kérdésem, hogy befér a mosógépedbe?
2010. nov. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen a matracra gondolok..még nem próbáltam meg berakni,nem tudom hogy befér-e.Gondoltam elöször megkérdezem a véleményeteket.:)

Köszönöm a válaszokat!

2010. nov. 21. 09:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Gondolom a szivacsmatracra gondolsz, nem a kókuszosra :-D

Én azt huzatostól szoktam mosni. Pont bele lehet hajtogatni egy 5 kiló kapacitású mosógépbe. Nekünk 9 cm vastag 60x120 cm matracunk van. Nem mondom, hogy egyszerű, de nem lehetetlen. Én kb. 2-3 havonta ki szoktam mosni. Nálunk csak hétvégén van használva nagyiéknál, és ott nincs rajta gumi lepedő, így ha bepisil vagy leönti egyszerűen kimossuk :-D

Nincs semmi baja, pedig már 3. gyereket szolgálja ilyen módon. Azt, hogy huzat nélkül lesz e baja, nem tudom, mert úgy sose mostam, mert a barátnőmék egyszer lehúzták és nem tudták visszahúzni rá :-D

2010. nov. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!:)
2010. nov. 21. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!