Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Apák napját megtartjátok? Mit...

Apák napját megtartjátok? Mit adhatnék ajándékba?

Figyelt kérdés

Magyarországon június harmadik vasárnapján ünneplik. (Vannak, akik – viccesen – május 19-ét, Ivó napját tartják apák napjának)

Én is 19.-én szeretném tartani, de nem tudom mit adhatnánk a fiammal, ő még csak 19 hónapos tehát rajzolni sem tud...


2011. ápr. 27. 11:14
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

Én úgy vagyok vele hogy az év minden napján kell Őt mint apát értékelni nem egy napot kiválasztani és azon ünnepelni.


szóval mi nem tartjuk. de sokszor szed neki virágot a kislányom rajzol vág ragaszt neki magától is.


Ilyen kicsi gyerek mellett max valami apróság ami a babával /gyerekkel kapcsolatos de csak ha az apa is ilyen típus.

2011. ápr. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A válaszokra én is kíváncsi leszek, még a konkrétumokon nem gondolkodtam, ne haragudj, amiért nem tudok segíteni
2011. ápr. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Persze hogy az év minden napján kell, de ha már anyák napja létezik szerintem jó ötlet hogy őket is felköszöntjük... :)
2011. ápr. 27. 11:20
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

Lehet hogy nem értenek sokan egyet velem de én nem támogatom az amerikai ünnepek átvételét átültetését a magyar kultúrába.


és itt legyen szó apák napjáról, babaváró buliról, meg bármiről ami átvett.

2011. ápr. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is jó ötlet, hogy van apák napja, ha már anyák napja is van:)

Tavaly kiskönyvet kapott Gondolatok édesapámról címmel, idén pedig tollat kap, a "legjobb apa" felirattal:D

2011. ápr. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

én ezt a verset írom meg neki:


Bartos Erika: Apához


Mikor leszek én is felnőtt?

Mond el nekem, Apa!

Nem vagyok még iskolás,

de nem is vagyok baba!


Mond el nekem, milyen érzés

Apukának lenni?

Szeretsz-e, mond, korán reggel

dolgozóba menni?


Jó érzés-e hazaérni,

megölelni engem?

Látod-e, hogy egész kicsit

ma is nagyobb lettem:


Jó érzés-e betakarni,

puszit adni este?

Maradj itt az ágyam mellett,

kérlek, ne menj messze!


Rajzoltam egy képet neked,

Te vagy rajta, nézd meg!

Én vagyok a kisgyerek és

kézen foglak Téged!


Örülsz neki? Vigyázol rá?

Mi vagyunk a képen!

Én vagyok az apukámmal,

ketten, kéz a kézben!

2011. ápr. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a vers nagyon szép, köszi az ötletet! :))
2011. ápr. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Van három gyerekünk, szerintem az összes apás:) Valami apró figyelmességet biztos, hogy kapni fog a férjem tőlük. Megérdemli, és szerintem ez az évi egy nap nem rossz ötlet. Akár egy Legjobb apának feliratú kávésbögre, egy-egy rajz, fényképpel ellátott kulcstartó, ilyen apróságok.
2011. ápr. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen :)) Nekem pont aznap lesz a szülinapom uh egyben megünnepeljük a kettőt :))


Nem tudom még mit kap de addig kitalálok valami ötletes ajándékot ami a gyerekekről szól:)

2011. ápr. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!