Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák mennyit szokott kérni...

Anyukák mennyit szokott kérni egy babysitter? Alkalmaznál 18 évest babysitternek?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kis pénzt keresni, de nem tudom, hogy hogyan "reklámozzam" magam, hogy vigyáznék gyerekekre.:) Nem tudom, hogy ezt hogyan szokták csinálni mások..ilyen hirdetős plakát nem túl bizalom gerjesztő egy anyukának, ha nem is ismeri a lányt, aki vigyázna a gyerekére. Tudnátok nekem tanácsot adni? Előre is köszönöm!:)
2011. ápr. 27. 12:49
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Én csak szakképzett emberre bíznám a gyermekem, ha szükségem lenne rá. Márpedig azért, mert ha valami baja van a gyereknek, ami nem általános, mint pl. fulladozik valamitől, akkor a szakképzett babysitter tudni fogja a dolgát. Míg, egy pl. 18 éves 'kamaszlány' nem hiszem. (Ne vedd sértésnek)


Ettől függetlenül, aki nem tudja megfizetni az erre szakosodott embereket - mert valljuk be, nem egy olcsó mulatság -, felfog fogadni akár téged is! Csak lelkiismeretes legyél és jobban vigyázz rá, mint a saját életedre! :)))

2011. ápr. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

1000-1500 ft/ó, szép, gyerekes plakátot csinálj, és kérd meg az oviban, orvosi rendelőben, hogy kitehesd!

Szólj ismerősöknek(mindnek!!!), hogy ajánljanak az ismerőseiknek. Leghamarabb így hívnak el, mert így le tud informálni.

[link]

[link]

2011. ápr. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Előbb kisiskolást vállalj! Hazakíséred, megírod a leckét vele, elviszed edzésre..az ovisok veszélyesk. Kiszámíthatatlanok. Nagyon vigyázz ha olyat vállalsz!
2011. ápr. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 20 éves baby sitterem van,igaz én ismertem előtte is.Illetve nem is baby sitter hanem kisegitő,van egy 7 hónaposom,és egy 22 hónaposom,és mellettük elkél a segitség napi pár óra is sokat jelent.Ha hirdeted magad fényképpel hirdesd,lehetőleg ahol kisgyerekkel vagy,és hirdetheted magad ugy is mint kisegitő,szerintem.
2011. ápr. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A te helyedben csakis ajánlással, ha nincs szakképzettséged, tapasztalatod. De így működhet, sok sikert!
2011. ápr. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Minket egy fiatal egyetemista lány segít ki szükség esetén, 19 éves kora óta, de ismertem előtte (a szomszédban lakik), és a gyerekeim is, imádják egymást. Hétvégén és este 1500 Ft-ot, egyéb esetben 1200 Ft-ot kap óránként + bónuszként sokszor elvisszük magunkkal étterembe vacsorázni, vagy kirándulni, mint családtagot.


Ha idegent vennék fel, akkor már szakképzett embert keresnék.

2011. ápr. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ajánld magad szóban az ismerős anyukáknak.
2011. ápr. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
100%

Én is első körben nagycsoportosokat, vagy kisiskolásokat ajánlanék. Jön a nyár, lehet hogy lesz érdeklődő. Őszintén szólva a 7 és 9 éves lányaimat rábíznám már egy 18 évesre, de egy 5 évesnél fiatalabb gyereket nem. Főleg egy dackorszakos hisztis 3 évest nem, még a saját lányom is kikészített abban az időszakban, egy sikoltozó, dühöngő-toporzékoló idegen gyerek mellett még Teréz anya fejében is megfordulna, hogy a falhoz csapja.


Érdemes regisztrálni magad a baba-mama fórumokra, pl. babanet és hasonlók, beszélni a körzeti védőnővel, kirakni a váróterembe a hirdetést.

Meg lehet próbálni még közvetítőnél dolgozni ha nem jelentkeznek, mert akkor először ők ajánlanak ki családokhoz. Később ha lesz gyakorlatod, akkor lesz referenciád, talán visszatérő családok is, akik téged kérnek.

Hosszabb távon érdemes lenne elvégezni egy csecsemő-elsősegély tanfolyamot (pl. Vöröskereszt is szervez, ha jól tudom).

2011. máj. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én kislányomra egy 19 éves csajszi szokott vigyázni. Míra nagyon szereti, mert mindig mondja hogy a Betti ilyen rendes meg a Betti olyan kedves. :D És hirdetés útján találtam rá! :) Már 2 éve ő vigyáz a lányomra, és nem bánom, hogy ilyen fiatal sittert választottam. :)
2011. máj. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!