Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nyíregyházán, a Jósa András...

Nyíregyházán, a Jósa András kórházban kik a nőgyógyászok?

Figyelt kérdés

Semmi információm, nincs sajnos,pedig mennem kéne az első vizsgálatra,mert elkezdtem szexuális életet élni.Kit ajánlanátok? Cím,telefonszám,rendelés idő illetve az is érdekelne hogy kell e fizetni és ha igen,mennyit.


Köszönöm! 19/L


2011. ápr. 30. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha sztk alapon mész, akkor nem kell fizetni, beutaló kell, meg időpont és aki akkor rendel, ahhoz kerülsz.

Ha magánorvoshoz akarsz menni, akkor sokat számít hogy mennyit szánsz rá, mert változó a tarifa. Van aki ultrahangra behív az sztk-ba, van akinek már a rendelőjében ott van. Az ár is ez alapján változik.

Én dr. Orosz László főorvos úrhoz járok. Szerintem nagyon jó, megbízható orvos. Alapos és precíz. Nagy tudása van. Mindenféle uh gépe van a rendelőjébe és a legdrágább vizsgálatokat is kiírja tb-re, ha szükségesnek látja. Most engem pl. elküldött trombózis vizsgálatra, mert rájöttek, hogy aki hajlamos a trombózisra az gyakrabban vetél el. A fogamzásgátló pedig okozhat trombózist, így nálam a gyógyszerváltást vérvétel is követi. Nála szültem, Anyukámat ő műtötte, évek óta hozzá járunk. Az sem utolsó, hogyha kórházba kerülsz, az Orosz betegekkel másként bánnak.

A Víz utcán rendel hétfőn, szerdán és pénteken. 11000 egy alkalom 06309355575 vagy 0642315711 számokon tudsz időpontot kérni.

2011. ápr. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sztk alapon mennék..de honnan beutaló? mert oké hogy felhívom,de akkor ennyi?:)Köszi a választ!
2011. ápr. 30. 16:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a háziorvostól kell kérni, de nem vagyok benne biztos, mert én nem úgy szoktam járni. Hétfőn hívd fel a kórházat és kérdezd, meg, mert ebben tényleg nem vagyok jártas, mert ahány osztály, annyiféle. Pl.: a fül-orr-gégére se időpont, se beutaló nem kell, de az ortopédiára már minden.
2011. ápr. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm:)
2011. ápr. 30. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!