Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valaki felteheti nekem az...

Valaki felteheti nekem az eladó babakocsinkat a vaterára, vagy hogy lehetne megoldani? Vagy inkább utaljuk el mi a 100ft-ot és tegyük fel igy?

Figyelt kérdés
Még nagyon kezdő vaterázó vagyok,nem tudom hogy mit kell csinálni. Még venni se vettem semmit ott.
2011. máj. 2. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mas nem teheti fel helyetted, max. csaladtag, vagy akiben megbizol. Szemelyes adatokat kell megadnod a regisztraciohoz, ami egyebkent nagyon egyszeru. Hova utalnad a 100 ft-ot? nem ertem...

Regisztralj es akkor hirdethetsz. Az aukcio dijat csak akkor kell fizetni, ha elerted az 1500 ft-ot. Addig nem. Ahhoz sokat kell arulni es eladni.

2011. máj. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne bízd másra, hiszen talán lesz kérdező, a válaszokat pedig csak te tudod.

Kérd, hogy eladó is lehess, jól fog az jönni máskor is, mert biztos lesz még mit eladni.

Sok sikert!

2011. máj. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

ez szerintem nem jó ötlet, a kérdéseket is akkor továbbítani fogja az, aki felteszi helyettetek? És ha meghiúsul az üzlet, akkor igazságtalanul kap negatív értékelést?

Inkább regisztrálj a Vaterára, én nagyon nem szeretem ezeket a szívesség dolgokat, mindig csak problémám volt belőle.

2011. máj. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem olyan bonyolult a vatera, minden érthetően le van írva:)

NYugodtan regisztráljatok, aztán utaljátok el a 100 Ft-ot, pár nap múlva megjelenik a számlán, és onnantól bármit feltehetsz.


Első válaszolónak:

ahhoz, hogy eladj a vaterán, először le kell ellenőrizniük, hogy valós személy vagy-e, valódi bankszámlával. Ezért el kell utalnod 100Ft-t a vaterának, amit aztán jóváírnak a számládon. Amíg ezt nem teszed meg nem tudsz eladni, csak vásárolni.

2011. máj. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!