Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Magyarorszagon hogy lehet...

Magyarorszagon hogy lehet valaki béranya?

Figyelt kérdés
Sokan hirdetik magukat, hogy vallalnanak béranyasagot. Mi is eljutottunk addig, hogy igénybe vennék ezt a lehetöséget is. Ha esetleg otthon talalnank béranyat, hol hordana ki a gyereket?és mi ra a garancia?
2011. máj. 3. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Tilos!A törvény bünteti!
2011. máj. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így van, Magyarországon a béranyaság bűntetendő.
2011. máj. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a valaszt. Azt tudom, hogy Magyarorszagon tilos, de közvetitök utjan masik orszagban szüli meg a gyereket. Kerdes, hogy Ukrajnan kivül még melyik orszag jöhet szoba Europaban. Mert Ukrajnaban valoszinüleg meg fogjak tiltani külföldieknek a béranya programot. Szoval , ha valasztanank 1 magyar béranyat, akkor ök altalaban melyik orszagban szoktak szülni, mert több ilyen is van, csak nem tudom, hogy ki csinalta ezt , ezert hatha van valakinek valami ötlete.
2011. máj. 3. 11:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Angliaban engedelyezett a beranyasag. Nem lenne konnyebb ha eljonnetek ide es itt szulne meg a beranya gyereket? Pont 3-4 hete volt a hiradoba egy beranya aki mar 9 gyereknek adot eletet. Ebbol a 9-bol 3 gyereket sajatjakent nevel es 6 masik szulok gyereke volt. Meg a legnagyobb lanya is beszelt a hirekben, hogy most mar szeretne, ha az anykaja nem szulne tobbet mert felti az egeszseget. Innen tudom, hogy itt biztosan engedelyezett es legalis.
2011. máj. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!