Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Autós gyerekülést hól és milyet?

Autós gyerekülést hól és milyet?

Figyelt kérdés
9hós és 9kg a kisfiam. A minőségre szeretnék törekedni. Biztonságos és kényelmes is legyen és stabil, megbízható. Árban sem tudom mennyibe kerül? És még annyi hogy szeretném ha sokáig tudnánk használni. Pest megyében illetve Budapesten hól lehet megvásárolni?
2011. máj. 5. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:

9 kg volt a kisfiam, mikor 9-25-ös ülést vettünk neki. És nem veszett el benne.

Itt inkább az a kérdés, hogy stabilan ül-e már. Mert ha még nem, akkor csak olyan ülést tudtok venni, amit menetiránynak háttal is be lehet kötni, mivel addig nem ülhet menetiránynak szembe, míg nem ül stabilan.

Szóval ha ül már stabilan egyedül, akkor 9-25-ös ülést is nézhettek, ha még nem, akkor csak 0-18-asat, azok legtöbbjét menetiránynak szembe és háttal is be lehet kötni. Egyébként mi ilyet vettünk: [link]

Másfél éves a kisfiam, 13 kg körül van, és még nagyon sokáig fogjuk tudni használni. Barátnőmék 2 éves kisfia 14 kg, és a 18 kg-ig való ülésüket most kellett lecserélni nagyobbra, mert már nagyon nem fért el benne.

2011. máj. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok oda a Brendonért, de gyerekülést mi ott vettünk. Árban nem különbözött akkor a többi bolttól (utánanéztem), és ott van választék. Ki lehet próbálni, nekünk az eladó is sokat segített.
2011. máj. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%

9-18 kg-ost vegyél.

nekünk Besafe va, elefániban vettük, még az X1-et, de már van az X3-as, 50 E ft.

[link]

2011. máj. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

15:21-nak

Lányom 2 éves, 14,4 kiló és simán elfér az ülésben, a 9-25 és 9-36-os kategória nem a legjobb, túl nagy az átfedés.


utolós voltam

2011. máj. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem 10 kg-os a lányom, két kocsink van, így két ülés kellett. Egyiket örököltük, Brevi 0-18 kg-os, a másikat most vettük Touragoo 9-25 kg-os. Hol az egyik, hol a másik kocsiban ül, és azt látom, hogy szinte pont úgy ül mindkét ülésben, semmi különbség nincs benne. Mindkét ülés kagyló formájú, mindkettő dönthető menet közben, szerintem a méretük is hasonló, csak annyi a különbség, hogy a Touragoo-nak magasabb a fejtámlája.

Én már nem vennék 0-18 kg-ig valót, menetiránynak úgy sem fogod már ültetni gondolom, mert halálra unja magát a babád. Legalább is az enyém a hordozót már nagyon utálta, mert csak az anyósülés támláját látta.

Itt vannak a linkek:

[link]


[link]

2011. máj. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

15.39-nek. Ülés és ülés között is van különbség. Nem túl nagy az átfedés 9-25 között, hiszen úgy vettük meg, hogy a gyereket beleültettük, nem veszett el benne, pár hónap múlva már a szűkítő betétet is ki kellett venni belőle.

És szerinted hazudok, ha azt mondom, most kellett lecserélniük barátnőméknek a gyerekülést, mert a gyerek már totál belefeszült, nem fért el benne? Hiába volt 18 kg-ig való, és a gyerek még csak 14 vagy 14,5 kiló, NEM FÉRT EL BENNE ÉS PONT!!!

És nem akkor jó egy ülés, ha a gyerek belefeszül...

2011. máj. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszi, hogy írtatok. már volt egy ülésünk 18kg.-ig de nem volt neki kényelmes soha.mikor még nem tudott üllni akkor azért,most hogy már tud azért. szűknek találtam. és most már nagyon kellene mert a mózeskosárból állandóan fel akar ülni menetközben .veszélyes minden szempontból.talán úgy lehetne ezt eldönteni, hogy melyik méretet ha a baba kiprobálná ott a boltban.

Na de akkor melyikbe menjünk?

2011. máj. 5. 15:55
 8/9 anonim ***** válasza:

Amelyik boltban megbíztok. :) Én itt vettem a 9-25-ös ülést: [link]

Nagyon rendesek voltak, millió ülésbe belepróbálhattuk a gyereket, és azt is megengedték, hogy az autóba való bekötést is kipróbáljuk, na mert ez sem elhanyagolható szempont. Az autó üléséhez is passzolnia kell a gyerekülésnek, olvastam már olyat, hogy egy-két ülést nem lehet normálisan bekötni, mert billeg össze-vissza.

2011. máj. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi!
2011. máj. 8. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!