Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen inhalálót vegyek...

Milyen inhalálót vegyek itthonra 3 évesemnek?

Figyelt kérdés
Már 4 alkalommal voltunk kórházba bronchitis miatt és szeretnék itthonra valamilyen inhalálót. Milyet ajánlanátok? Esetleg ki az aki felírhatná és úgy mennyibe kerülne? Az ára is fontos.
2011. máj. 6. 07:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Inhalálót szeretnél vagy párásítót?

Ha párásítót, akkor figyelj rá, hogy csöndesen működjön, egyébként éjszakára ki kell kapcsolnod, pedig pont akkor volna a legfontosabb.

2011. máj. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kifejezetten inhalálót szeretnék venni. Nem kell, hogy gyógyszert is lehessen inhalálni vele csak ilyen sóoldatosat.
2011. máj. 6. 13:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem Voyager van, nagyon jó, csak iszonyat hangosan zúg. Lehet hozzá kapni orra-szájra rakható rátétet, hogy gyereknél ne kelljen a szájában fognia amíg csinálja. A kórházban használhattam egy ultrahangosat, az csöndes, viszont szerintem semmit nem ér.

A tüdőgondozóban próbáld meg felíratni, nekem a kórházban az orvos írta fel receptre. Azt hiszem anélkül is lehet kapni, csak elég drága.

2011. máj. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!