Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Honnan érdemes kaját rendelni...

Honnan érdemes kaját rendelni ami másfél évesemnek is nyugodtan adható, és nem drága?

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Tőzsdefutártól rendelek elég régóta, a gyerekem is ezt eszi (2,5 éves). Én csak főzeléket és levest szoktam főzni, a többit: husikat, rakott dolgokat, stb mindig rendelem.


Alig merek válaszolni erre a kérdésre, nehogy lepontozzanak emiatt, hogy ilyet eszik a gyerekem.

2011. jún. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%

Hát én bevállalom, hogy a 3, 1,5 éves csemetéim (na, meg a háztartás, kert) mellett nincs időm hétköznap főzni.

Én egy helyi étteremből rendelem a kaját, leves + második 800 Ft-ért, ebből mindhárman megebédelünk, néha marad vacsira leves nekik.

Amikor még Pesten laktunk, akkor a Teletáltól rendeltünk, de az jóval drágábbra jött ki - igaz, akkor úgy rendeltünk, hogy apának vacsira is jusson, mert akkor napközben nem tudott főtt ételt enni.

2011. jún. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

:) Én is le leszek pontozva, de én másért első. (én nem szoktam pontozni)


De ami nyugodtan adható az otthon a hűtőből. Mert azt te csinálod és csak tudod mi van benne...


Az más kérdés, hogy miért rendelsz és nem főzöl?

2011. jún. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%

Én a Cytifoodtól rendeltem kb 3 hónapig. Nkem ízlett és úgy válogattam össze, hogy az akkor 2 éves gyerekem is ehessen belőle.

Én a második gyerek születése után rendeltem, mivel nem volt segítségem, a főzésre legalább nem volt gondom.

Ha megteheted, rendelj, ne foglalkozz senki be/megszólásával.

2011. jún. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Kérdés volt miért nem főzök.Válaszom:

Szinte naponta főzök, mert a férjem válogatós.Méghozzá kétfélét kell készítenem!.Rétestésztától elkezdve a házi tésztáig mindent én csinálok.

Sajnos veszélyeztetett kismama lettem, plusz a testvérem két gyerekére is vigyáznom kell néha (tehát 3 gyerek van itthon).Fekvés kötelező.Még nem is emelhetek.Legalább a 12. hétig meg kéne oldanom, hogy legyen itthon kaja.

Felpontoztam a válaszokat!

2011. jún. 27. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!