Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Mit csináltok a...

Anyukák! Mit csináltok a szabadidőtökben?

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 21:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szívesen olvasok, internetezek vagy biciklizek.
2011. máj. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én nemrég elkezdtem készségfejlesztő és kreatív gyerekjátékokkal foglalkozni. A szabadidőm nagyrészében most erre koncentrálok.
2011. máj. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

Én meg egy kozmetikai cégnél vagyok tanácsadó :)

Második válaszoló! A gyerekjátékos téma érdekelne elmondanád bővebben miről szól?

2011. máj. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Én szabni és varrni tanulok jelenleg a barátnőmtől, mindig is érdekelt az ilyesmi.

De ez a kreativ játékos dolog engem is érdkelne.

2011. máj. 7. 21:43
 5/15 anonim ***** válasza:
Második válaszoló vagyok. Írjatok privát mail-t, és írok róla bővebben nektek! :)
2011. máj. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Hmm,most hogy belegondoltam,semmi érdekeset.Én is netezek,olvasgatok,rejtvényt fejtek.Szeretek rajzolni is,de mostanában nem igazán volt kedvem.
2011. máj. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szabad időm csak akkor van,amikor kislányom alszik.

Olyankor ha nem akarok házimunkát végezni többnyire internetezek vagy olvasok,esetleg tanulok (főiskolára járok).


Alkalmanként fodrász. Ennyi.


Olyan szabadidőm,ami tényleg csak rólam szólna sajnos nincs több.

2011. máj. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Csak magammal foglalkozom.

- tornazok (naponta)

- elmegyek ruhakat probalgatni, esetleg vasarolni, ha van keret es kell is valami

- havi 1 fodrasz, 1 manikur, heti 1 szoli

- olvasok (naponta)

- filmet nezek (naponta)


A naponta meglevo tevekenysegeket akkor csinalom, amikor a gyerekek alszanak napkozben, vagy miutan este elaludtak, a tobbiekhez igenybe veszem a nagyik gyermekfelugyeleti segitseget.

2011. máj. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Sportolok, kreatív hobbizom (újabban dekupázs), barátnőkkel kávézunk.
2011. máj. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nincs sok szabadidőm a 2.5 éves fiam, a munka /itthon számítógépen/ és a háztartás mellett. Ha a párom vagy a mama bevállalja, hogy őrzi a kicsim álmát éjjel, elszököm a barátnőkkel, dumálni vagy bulizni. Engem ez kapcsol ki. Napközben nincs szabad időm egyáltalán.
2011. máj. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!