Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szeretném eladni a Teszveszen...

Szeretném eladni a Teszveszen a jövő havi ( júniusi) érvényes, hibátlan BKV felnőtt bérletünket. Mennyit adnátok érte ha valóban szükségetek lenne rá?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem babás kérdés, bocsánat ha feltartalak Titeket ezzel, de tudom, hogy itt mindig sokan vagytok és minél több választ szeretnék kérni.

A jegypénztárakban 9800 Ft, de én nem tudom mennyit kérhetek érte, hogy nekünk és a vevőnek is megérje.

Férjem előre megvette, de úgy alakult, hogy mostantól kocsival tud járni dolgozni, így a bérletre már nincs szüksége.

Mindenképpen többet szeretnék érte kapni mint a havi diákbérlet ára (3850 Ft), mert akkor inkább használja a gyerek. Ezt a havit már elbambultam, mire eszünkbe jutott az eladás, már megkezdődött a hónap, így azzal jár a gyerek a suliba, de ez így luxus!

Szerintetek el tudnám adni? Megbíznátok egy ilyen bérletben? Személyesen adnánk át, hogy meg tudja nézni a vevő, hogy tényleg eredeti. ( 100 % pozitív értékelésem van a teszveszen)


2011. máj. 10. 14:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Tedd fel 1 ft-ért, alacsony licitlépcsővel. Így fogod érte a legtöbbet kapni.;)
2011. máj. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha mindenképpen szükségem lenne rá, mert egyébként is megvenném a jegypénztárban, akkor akár 7-7,5 ezerig is felmehet az ára. Én adnék érte annyit, hiszen 1 ezressel így is olcsóbb lenne. Én feltenném 5 ezerért és majd alakul ahogy alakul. Legalább ennyit szeretnék érte kapni én is.
2011. máj. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is magasabb összegen indítsd. Esetleg ha belefér, emeld ki első oldalra. Nem tudom, az mennyibe kerül.
2011. máj. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nézzetek csak meg 2 teljesen egyforma terméket a Vaterán (vagy teszveszen), van rengeteg ilyen, még 1 eladótól is.

Az egyik indul 1 ft-ról, volt rá 30licit, van hátra 3 nap, és 5000-nél tart. Ugyanez, ugyanettől az eladótól 4000-ért fix áron egy másik aukcióban azonnal vihető. Az emberi hülyeség nem ismer határokat. :))

2011. máj. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Bocsi, nem vagyok budapesti, de miért nem viszitek vissza? Megyeszékhelyen lakom, de nálunk vissza lehet vinni a bérletet, ha még nem kezdődött el az adott hónap. Egy próbát megér:


[link]

2011. máj. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Sajnos visszaváltani ezt a típust nem lehet, éves bérlet, minden hónapban ki kell belőle tépni az aktuális hónapot. Az van írva a tömb borítójára, hogy Kedvezményes éves bérlet. Még tavaly kellett megvenni, gondolom ezért volt kedvezményes. Visszaosztva 8850 Ft-ra jön ki havonta.


1 Ft-ra nem merem felrakni, mert nagyon be lehet rajta fürdeni. Több dolgot árultam már 1 F-ért, de egyik sem érte el a kívánt összeget. Tapasztalatom szerint csak annak megy fel az ára amit naponta sok százan keresnek.

Nem hiszem, hogy a Teszen minden nap sokan rákeresnének, hogy nincs e véletlen BKV bérlet eladó:)


Közben gondolkodtam, jól ki kell számolnom az induló árat, ha kiemelem, az 600 Ft minimum, aztán ott van a jutalék is ( ezt most nem tudom, hogy mennyi).

Ha 5000 -re rakom fel, akkor nagyjából 0 szaldós, már az sem éri meg, főleg ha még külön utazni kell a személyes átvétel miatt :(

Nehéz dió lesz, és ott a többi szelvény is decemberig!


Köszönöm a válaszokat!

2011. máj. 10. 15:19
 7/9 anonim ***** válasza:

tedd fel 1 ft és adj meg minimálárat, igy biztosan lesz licit rajta.

vagy akár az összes maradék tömböt, pl. 7000/ hó áron.

2011. máj. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 6000ft.-nál többet nem adnék érte. Valószínű nekem is utaznom kellene az átvétel miatt, és van benne némi rizikó valóban. Ha most BKV-val járnék 6 ezerért tuti megvenném tőled minden hónapban:)

2011. máj. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én vagyok, aki a visszaváltást javasolta.

Eszembe jutott még valami. Esetleg közösségi oldalra nem írod ki (már ha van iwiwetek, vagy facebook)? Ott ismerősök vannak, és hátha kell valakinek, és meg tudtok egyezni, hogy minden hónapban megvegye. Neked is megérje és neki is....

2011. máj. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!