Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyivel vesztek nagyobb...

Mennyivel vesztek nagyobb szandált, mint a baba lába?

Figyelt kérdés
Ti úgy számoljátok,hogy nyár végéig jó legyen? Vagy inkább most legyen jó és majd vesztek nyáron még egyet?
2011. máj. 13. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, én akkorát veszek, ami most jó neki. Azért bízom benne, hogy ezen a nyáron nem növi ki! :) Ígyis olyan nagy lába van kislányomnak...
2011. máj. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
GYereknek nem szabad nagyobb cipöféleséget venni, mint a lába, mert komoy ortopédiai problémákat okoz. Ne ezen akarj spórólni
2011. máj. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Eggyel nagyobbat,ill. lemétem a talpát és ugy mentem cipőt venni.
2011. máj. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én olyat vettem,ami fél centivel nagyobb,mint a lába.nem hiszem hogy fél centi komoly problémát okozna
2011. máj. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Úgy tudom,hogy kb. 0,5 - 0,7 centiméternyi különbséget ajánlanak.Tehát nyugodtan lehet nagyobb fél centivel a szandi (vagy cipő) mint a gyermek lába.

Ez nem egyenlő azzal,hogy a 2 számmal nagyobbat kell venni,mert kibír 2 szezont...Remélem,senki sem gondolkodik így,nem lenne egészséges megoldás.


Én is szándékosan vettem picit nagyobbat.

2011. máj. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy szammal nagyobbat vettem, ami ugy egy ujjnyi kb. De en mar bo egy honapja megvettem a szandalt, akkor volt ez a kulonbseg, egyenlore meg nem is hordjak, jo a cipo is szerintem majus vegeig.

Tavaly nyaron majusban vettem szandalt az akkor fel eves fiamnak, kevesebb mint egy szam volt a kulonbseg es augusztus vegere lelogott a labujja, szeptemberben mar nem tudtam raadni, pedig meg akkor is boven hordhatta volna, mert szandalos ido volt. Iden zart orru szandalokat vettem, bizom benne, hogy ez a kulonbseg eleg lesz szeptember vegeig is.

2011. máj. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2 napja vettem a fiaimnak szandált a Deichmann-ban és ott úgy ajánlotta az eladó, hogy kb. 1 cm-t kell hagyni a lábujjak és a cipő orra között, hogy nyugodtan tudja mozgatni őket, ill. hogy ne nőjje ki 1 hónap alatt.
2011. máj. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!