Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudtátok, hogy turkálóban...

Tudtátok, hogy turkálóban ennyi szuper új és olcsó ruha van?

Figyelt kérdés

Bölcsődében dolgozom,és mivel van egykislányom sokszor ha valakin meglátok egy jó rucit meg szoktam kérdezni honnan vették? Sokszor válaszolták, hogy turiban. Tegnap voltam egy kimondott gyerekturkálóban,és csak ámultam mennyi új ruha van potom összegekért. Nyáron megyünk lagziba kislányomnak olyan gyönyörű alkalmi ruhát vettem 1500 ft-ért(vadi új, benne a gyári címke), üzletben kb 6-7000 ft lett volna. 4300 ftért vettem neki 5 ruhadarabot, abból 3 új.

Üzletben hol kapnék ennyi pénzért? Jövő héten magamnak is nézek valamit.

Jártok ti turiba? Mik a tapasztalatok?


2011. máj. 15. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Kb. 5 éve turizok, csak nadrágot nem szeretek ott venni. Van egy rakat cipőm is. Szeretem a minőséget, itt is megkapom és feleannyiért, sőt... Nagyvárad téren szoktam szétnézni, az a kedvenc helyem.
2011. máj. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Nagyon turkálófüggő, de ahol én dolgoztam, ott sok jót találtam, főleg a pasimnak. :-) Ott volt, hogy mi csomagoltuk ki a zacskójából az ingeket. Még a gombostűk is benne voltak. (Ez a kilós Háda volt.)


A Maggies London-ban láttam jó ruhákat, alig használtakat. De az darabáras és viszonylag drágának tűnt.


Nekem az XS-es méretemre nagyon nehezen kapok turkálóban ruhát.

2011. máj. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is rászoktam az utóbbi időben a használt ruha boltokra, főleg a kisfiamnak vásárolok. 150 Ft-ért vettem neki tegnap márkás, szinte új bodykat. Ha esetleg valamelyik annyira foltos, elhasznált lesz (bár ez egy pici babánál elég nehéz), nem sajnálom, hogy megváljak tőle, elvégre nem is került sokba, és szinte fillérekért veszek másikat.

Vaterán is rengeteg gyönyörű holmit vettem már.

2011. máj. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, én tudtam. :) Az unokatesóm dolgozik egy turiba, és ő szokott a fiamnak félrerakni vadiúj, nagyon szép ruhákat, fillérekért.

Melyik gyerekruha turiba volál? Én a Háda gyerekruhásába nagyon régen el akarok menni. Csak mivel nem Pesten lakom, még nem volt rá alkalmam. Valahogy az a rész mindig kiesik.

2011. máj. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, én szinte csak ott vásárolok.

Nekem igazi kikapcsolódás, sajnos csak ritkán van alkalmam.

Te hol jártál???

2011. máj. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tudtam. :)

A legtöbb ruhám, a gyerekeim ruhái turkálóból vannak. Szinte nem is használt ruhák gyakran párszáz forintért.

2011. máj. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szintén Háda gyermekruha, de Győrben.
2011. máj. 15. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!