Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Pestre utazunk, tudtok olcsó,...

Pestre utazunk, tudtok olcsó, jó vásárlási lehetőségeket? (ruha, játék)

Figyelt kérdés
Szegedről megyünk.Akár bevásárlóközpont,piac,olcsó turi,stb.Köszi
2011. máj. 24. 09:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha autóval jöttök az M5-ösön, akkor nemsokkal azután, hogy a pálya beér Pestre, lesz egy nagy bevásárlópark, aminek a fő boltja egy nagy Auchan (ez lesz kitáblázva a lehajtónál), de vannak ott egyéb boltok is pl. Deichmann. Kicsit tovább hajtva a pályán pedig lesz egy TESCO és egy Media Markt (a lehajtónál a TESCO lesz kitáblázva)


Ha meg rámentek az M0-ásra nyugat felé akkor lesz egy Auchan Csepelen is, Bauhaussal együtt, Budán pedig a Campona pláza.


Ha kelet felé mentek az M0-áson és lejöttök róla Vecsésnél akkor Vecsés nyugati végén lesz egy Market Central nevű bevásárlópark ahol szintén sokminden van.

2011. máj. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bevásárlóközpont annyi, mint a tenger:) Ha meg nem vagytok ennyire igényesek, akkor tudom javasolni a kínai piacot: undorító egy hely, de nagyon olcsón lehet szinte bármit kapni. Ha beértek az M5-ösön gyertek végig rajta egészen A Könyves Kálmán körútig, majd jobbra és a Népliget végénél balra:)
2011. máj. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én Ázsiába mennék. Az egy kínai piac, csak nem undorító :) de ugyanúgy lehet alkudni, meg minden.

Pólus Center mellett

2011. máj. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én is Tecsót ajánlanám(F&F nagyon olcsó). Vagy ha a belvárosig bejöttök akkor a nagykörúton meg csomó helyen mostmár van angol használt.(pl Váci utca csarnok felőli részén, Üllői út, Rákóczi)Vagy ha már Üllői út: a Corvinban bevkp-ban a legalsó szinten van a Cosmos City. Ha épp leárazás van, akkor nagyon olcsó.
2011. máj. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ázsia center, vagy a kínai piac. Én a piacot javasolnám, ugyanazt kapod, csak picit olcsóbban, viszont nagyon érdekes, olyan mintha valóban nem is Magyarországon járnál. Szerintem látványosságnak sem rossz. Persze táskára vigyázni! :)

Tesco, Deichmann és hasonlókba nem érdemes menni, mivel tök ugyanaz van a budapesti üzletben is, mint a szegediben, tök ugyanannyiért.

"Hagyományos" piacot a Fehérvári úti vásárcsarnokban találtok, pontosabban oda érdemes menni, mert viszonylag sok olcsó ruha is van. A többi kicsi és inkább kaják vannak, illetve a Fővám téri vásárcsarnok jó még, de az árszabása a külföldi turástákra lett belőve.

Turi rengeteg van, nagyjából ugyanolyan a felhozatal. Általában minden nap van valami "akció", szóval azt érdemes az utcán figyelni, hol olcsó épp aznap.

2011. máj. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!A kínai piac,amit írtatok az nem a Józsefvárosi ugye?
2011. máj. 24. 13:38
 7/8 anonim ***** válasza:
De, szerintem mindenki a Józsira gondolt:S én oda nem mennék... az a baj, hogy a bevásárlóközpontok (Westend, Campona stb) elég drágák, esetleg a Nyugati pályaudvarnál az aluljáróban nézzetek körbe, ott is leginkább kínai cuccok vannak, meg olyanok, mint amik a wenstend kisebb üzleteiben, de attól olcsóbbak.
2011. máj. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

De a Józsefvárosira gondoltam én is. Az összes kínai bolt onnan szerzi be a termékeit, a westend környékiek is, a vidékiek is, ugyanazt kapod, csak olcsóbban.

Egyébként én először tök véletlen keveredtem oda, és abszolút pozitív tapasztalatom volt velük, egyáltalán nem gázos odamenni. Persze ha nem akartok, meg lehet ugyanazt venni butikokban is, jó drágán. A plázákban is jópár bolt árusítja ugyanazokat a termékeket, csak két és félszeres áron.

2011. máj. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!