Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Második babámat...

Anyukák! Második babámat várom, előszedtem a kis rucikat és a fehér ruhák sárga foltosak lettek, mitől lehet? Mivel mosom ki, esetleg fehérítőt használjak?

Figyelt kérdés
Mosógépemnél nincs fehérítő program ,adagoló sem ,hová tudnám tenni a fehérítőt?
2011. máj. 15. 22:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Barmilyen feherito megteszi, legjobb, a a foltra is teszel es a mososzerhez is, vagy ha beasztatod feheritoss vizbe egy ejszakara ugy is jo. Utanna mosd at 2x.
2011. máj. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Én is így jártam a fehérekkel, szerintem a nyál színezhette meg őket, hiába lettek kimosva elrakva. Fehérítővel mostam át őket, a mosószer-adagolóba tettem, amikor már a mosószert "bevitte" a gép. Ha még így is maradt folt, akkor a tömény fehérítőbe beáztattam a ruhákat.
2011. máj. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
köszönöm,a mosógépem olyan ,hogy ha elkezdett mosni nem nyílik, csak amikor vége a programnak
2011. máj. 15. 23:47
 4/22 anonim ***** válasza:
Én sima hypóval áztattam őket vagy 3 napig. Volt amit teljesen kiszedett a legolcsóbb módszer is, a többihez folteltávolítót vettem. Azzal próbálkozok jelenleg. Ha teljesen foltmentes csak akkor mosom géppel,sima programon. Normál mosószerrel (mosógél,öblítő).
2011. máj. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
én szódabikarbónát tettem egy lavór vízbe és abba áztattam mosás előtt!
2011. máj. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
...és tedd ki a napra száradni, olyan szépek lesznek a ruhák a napsütéstől. Ha van rajta minta, fordítsd ki, hogy ne szívja le a színt.
2011. máj. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Még nagymamám tanított erre:a sokáig elrakott nem hordott ruhát nem szabad öblítővel kimosni,mert attól megsárgul.
2011. máj. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen,kifogom próbálni a szodabikorbonát
2011. máj. 16. 11:19
 9/22 anonim ***** válasza:

Bocsánat a kérdésemért: én ugyanezzel a problémával szembesültem most, csak színes ruhákon. Arra használhatom a szódabikarbónát vagy esetleg van más megoldás?

Köszönöm a segítséget!

2011. máj. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
7.58 vagyok.szineset ne tedd szódabikarbónába...kiszívja a szinét,arra valami jó szines foltmentesítő kellene szerintem....
2011. máj. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!