Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fehér kis ruhából világos...

Timcsy01 kérdése:

Fehér kis ruhából világos rózsaszín lett. Hogyan csinálhatnám vissza? SEGÍTSETEK LÉGYSZI!

Figyelt kérdés
Betettem véletlenül egy plédet a kis ruhák mellé, de nem gondoltam volna, hogy fog. Hát sajnos minden világos rózsaszín, és barack lett, de sajnos köztük volt a mai nap kapott kis ruha,ami hó fehér volt, kis rózsaszín hímzett virágokkal. Nagyon szép volt. Így sem rossz, de fehéren a legszebb. SEGÍTSETEK LÉGYSZÍVES!!!!!!
2011. ápr. 10. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Áztasd be szódabikarbónás vízbe. Ne sajnáld a szódabikarbónát, 4-5 csomaggal is tehetsz a vízbe. Utána kimoshatod.
2011. ápr. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A DM-ben lehet kapni mosásmentőt. Egy kis dobozban lévő por, a folyékony mosószerek körül keresd. Addig amíg nem tudod vele átmosni, ne hagyd megszáradni a ruhákat.
2011. ápr. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csavarj bele egy darab vanish szappant egy jo nagy darabot és magas hőfokon mosd ki!!!Nekem a párom festő ruhája lett szép rózsaszín és a vanish szappan segített:)
2011. ápr. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget, nem hagyom megszáradni, áztatom addig is. Talán egy kicsit világosodott, ma bemegyek a Rossmannba, mert Dm nálunk nincs:-(, és megnézem hátha van valami mentő öv:-)

Várom addig is még az ötleteket.

2011. ápr. 11. 09:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyan ezen a ruhácskán már nem segít, de tarts otthon színfogó kendőt, és ha nem vagy biztos benne, hogy fog-e valami, akkor tegyél be egyet, és ha fog is, nem lesz belőle baleset! Én nem hittem benne, de mikor kipróbáltam meggyőzött! És nem is használok minden mosásnál, csak ha úgy jön össze szennyes, hogy van egy-egy élénk színű darab a többi világoshoz.
2011. ápr. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!