Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Debreceni albérletben élő...

Debreceni albérletben élő anyukák! Mennyi pénzből éltek havonta?

Figyelt kérdés
Fontolgatjuk, hogy Debrecenbe költözünk. Leírnátok, hogy mennyibe kerül az albérlet, hány szobás a lakás, mennyi a rezsi? Hogy jössztök ki a fizetésetekből 1 gyerekkel? Remélem, nem voltam túl indiszkrét! Köszönöm a segítséget!
2011. máj. 16. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, igaz nekem még nincs babám, de nagyon szeretnénk és Debrecenben élünk albérletben, így csak egy hibádzik:) Szóval az albérleti díj az 35- a csillagos égig mozognak, mi 40 ezer forintot fizetünk ismerősnek. A lakás kétszobás, a konyha pici, viszont van külön spájz, a wc és a fürdőszoba külön. A rezsi nyáron elég jól alakul, mivel a társasház cirkós, így a mostani gázszámlánk 3600 forintot kóstál (télen kb. 10000-12000), erre jön a kéthavonta a vízdíj ami kb. 4000-5000 forint, az internet ami 2700, a villany a legmagasabb, 8000-10000 körül, a mobiltelefon (kettőnknek) 4500. A kaja van a legtöbbe, de közel az Aldi és jól telepakoljuk a hűtőt hó elején, így előfordul, hogy csak tejre meg kenyérre van gondunk. Esetleg a közlekedés az, ami még kiakasztó árú, 6100 forint a kombinált bérlet, így nyárra marad a bicikli.

A fizetésünkből elég jól ki lehet jönni (én költekezőbb vagyok), bár a hó végének elmúlását várjuk mint a messiást :)

2011. máj. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, hogy válaszoltál!Azért még várok válaszokat!
2011. máj. 24. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!